Uzupełnij dyskografię TALCO na CD i LP...

2016-01-03
Uzupełnij dyskografię TALCO na CD i LP...

Album o tytule "Silent Town" jest najnowszym wydawnictwem włoskiej grupy TALCO, której energetyczny ska-punk-folk ma w Polsce spore grono fanów.
Początki Talco to rok 2001 gdy zaczynali jako zespół ska w miejscowości Maghera, przemysłowej części Wenecji. To piękne, włoskie miasto kojarzy się zabytkami, kanałami, gondolami i wieloma filmami, a mało kto wie, że bardzo blisko znajduje się Maghera, będąca kolebką włoskiej klasy robotniczej i znana z tego, że bardzo często dochodziło tam do najgłośniejszych protestów robotniczych we współczesnych Włoszech. To właśnie miejsce narodzin Talco!
Ich muzyka przez lata ewoluowała. Od ska przez rytmy Patchanka spod znaku Mano Negra czy Manu Chao i punk rocka, po italski folk silnie osadzony w piosenkarskiej tradycji tego kraju. I tak otrzymujemy mieszankę, która sami członkowie Talco nazywają Combat Ska Folk Punk.

Regularne uzupełnienia dyskografii zespołu nie przytrafiają nam się może nazbyt często jednak staramy się aby fani regularnie mieli możliwość sięgania po wydawnictwa tej kapeli.
Nowy album Włochów, "Silent Town", stał się kolejnym bodźcem do takiego uzupełnienia, a razem z najnowsza pozycją w dyskografii Talco po raz pierwszy do naszego sklepu trafiło także wydawnictwo, które zespół przygotował w roku 2014 z okazji swojego 10-lecia. Album "10 Years" podobnie jak pozostałe wydawnictwa dostępny jest w formacie CD oraz na winylu.

Poza ostatnimi dwoma albumami Talco w sklepie Jimmy Jazz Records znajdziecie także ich drugie pełnowymiarowe wydawnictwo „Combat Cirkus” z 2006 roku oraz późniejsze „Mazel Tov” (2008), „La Cretina Commedia” (2010) i „Gran Gala” (2012). Wszystko na cd i winylach.
Zapraszamy do sklepu.

Sprawdź ---> CD/LP TALCO

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2016
pixel