Uzupełnienia z Mad Butcher Records w sklepie Jimmy Jazz...

2014-10-24
Uzupełnienia z Mad Butcher Records w sklepie Jimmy Jazz...

Winylowy desant z wytwórni Mad Butcher Records tym razem poza uzupełnieniem tytułów, które obecne były już w naszym sklepie zawiera także pozycje klasyczne oraz nowe co ostatnio często zdaje się iść w parze. W ostatnim okresie, zwłaszcza w przypadku wydawnictw winylowych wydawcy chętnie sięgają po klasyczne pozycje decydując się na ich reedycje po latach.
W ofercie Mad Butcher zarówno fani punk rocka jak i ska znajdą coś dla siebie zatem polecamy zapoznanie się z tym co ostatnio trafiło do sklepu Jimmy Jazz Records bo wśród dostępnych obecnie pozycji nie brak kilku ewidentnych smakołyków.
Do takiego miana z pewnością pretendują winylowe albumy punkowych tuzów w stylu Angelic Upstarts, Oi Polloi, The Blood, The Oppressed czy ska-klasyki The Toasters, wznowienia krążków The Braces bądź unikalny album Busters All-Stars, będący niczym innym jak wydawnictwem sygnowanym przez lidera legendarnych Bad Manners.
Fanów ska zainteresuje zapewne także debiutancki krążek węgierskiej formacji The Mighty Fishers oraz kilka pozycji na CD a wśrod nich albumy grup Sanodkan & Manicomo Latino, Bobby Pins & The Saloon Soldiers i Rude & The Lockshots, a zwolennikom punk rocka o ulicznym zabarwieniu humory powinny poprawić albumy Stage Bottles, The Prowlers i sięgających także po ska Scrapy...
Na dokładkę gratka dla fanów melodyjnego mod, power-pop'u w postaci wznowienia albumów The Movement i trochę EP-ek do ewentualnego uzupełnienia nagrań z albumów...
Zapraszamy do sklepu...

Sprawdź ---> MAD BUTCHER RECORDS

LP
THE PROWLERS - Hair Today, Gone Tomorrow
STAGE BOTTLES - Fair Enough
STAGE BOTTLES - Big kick
STAGE BOTTLES - Power Of Revenge
THE MOVEMENT- Move!
BUSTERS ALL STARS - Skinhead Luv-a-fair
THE MIGHTY FISHERS - Soul Garden
ANGELIC UPSTARTS - Power Of the Press
ANGELIC UPSTARTS - Reason Why?
THE TOASTERS - Thrill me up
THE TOASTERS - Pool Shark
THE OPPRESSED - Oi! Oi! Music
OI POLLOI - United & Win
THE BRACES - Prime Cut
THE BRACES - Blue Flame
SCRAPY - Saturday Night

EP
THE TOASTERS - East Side Beat EP
THE TOASTERS - Recriminations EP
THE OPPRESSED - Never Say Die EP
RED LONDON - Sten Guns In Sunderland EP
ANGELIC UPSTARTS - Machine Gun Kelly EP
ANGELIC UPSTARTS - Brighton Bomb EP


Pokaż więcej wpisów z Październik 2014
pixel