Uzupełnienia winyli z Pasażera...

2014-12-04
Uzupełnienia winyli z Pasażera...

W ostatnich dniach  dokonaliśmy uzupełnienia oferty winylowej firmy Pasażer. Poza powrotem do naszego sklepu kilku pozycji, które były okresowo niedostępne tym razem fani plastiku mają okazję sięgnięcia po trzy nowe pozycje.
Są to tym razem rocznicowe wydania albumów ALIANSU - "Gavroche" (pierwszy raz na winylu, 20 lat po premierze materiału, z rozszerzoną szatą graficzną i sporą porcją starych hitów zespołu) oraz DEZERTERA - "Ile % duszy" (wznowienie, również w 20 rocznicę premiery... tym razem z nową okładką specjalnie przygotowaną z myślą o tym wydawnictwie).

Nowe pozycje Pasażera uzupełnia krążek CELI NR 3 o tutule "Stilonka" będący pierwszym winylowym wydawnictwem zespołu, zawierającym historyczne demo z 1987 roku, a co za tym idzie pierwotne wersje wielu pozniejszych hitów Celi, tutaj zaśpiewanych przez zaśpiewane przez nieżyjącego już wokalistę Kurdupla, zagrane z charakterystycznym brzmieniem lat 80-tych i oldschoolowymi klawiszami, które były w PRL-owskim punku zjawiskiem niespotkanym

Nowe i starsze pozycje winylowe z katalogu Pasażera są już do waszej dyspozycji...

Sprawdź ---> LP PASAŻER

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2014
pixel