UWAGA - Zmiana opłat za wysyłkę paczek. Ważne dla zamawiających w naszym sklepie!!!

2008-07-17

Wobec podwyższenia przez Pocztę Polską cennika usług pocztowych (obowiązuje od 1 lipca 2008), zmuszeni jesteśmy do zmiany zasad dotyczących opłat pocztowych za realizowane w naszym sklepie zamówienia wysyłkowe.
Mimo zmiany cen ponad 2 tygodnie temu nie zdecydowaliśmy się na natychmiastową korektę opłat traktując ostatnie 2 tygodnie jako okres testowy, który pozwoli nam szacunkowo określić rozkład zamówień i odpowiadających im opłat pocztowych (Poczta od dawna już róznicuje opłaty w zależności od wielkości i wagi przesyłek). Niestety rzeczywistośc okazała się dla nas mało optymistyczna, pokazała w sposób ewidentny, że zachowanie dotychczas stosowanych przez nas opłat jest niemożliwe.
Zmuszeni zatem jesteśmy do zmiany zasad dotyczących opłat przy zamówieniach, które to reguły obowiązywały w kontaktach z nami przez długi czas (np. nie zmienialiśmy cen, mimo tego, że w stycznu 2008 Poczta zmieniła swój cennik)....

Zatem od chwili obecnej sytuacja wygląda jak poniżej:

WYSYŁKA ZA POBRANIEM:
1. Zamówienie poniżej 100 zł. - Opłata za wysyłke i pobranie - 12 zł.
2. Zamówienie miedzy 101-200 zł. - Opłata za wysyłke i pobranie - 6 zł.
3. Zamówienie powyżej 200 zł. - bez opłaty (koszt przesyłki i pobrania pokrywamy my)

WYSYŁKA Z WCZEŚNIJSZĄ WPŁATA NA KONTO:
1. Zamówienie poniżej 100 zł. - Opłata za wysykę listem poleconym 6 zł.
2. Zamówienie miedzy 101-200 zł. - Opłata za wysyłke i pobranie - 4 zł.
3. Zamówienie powyżej 200 zł. - bez opłaty (koszt przesyłki pokrywamy my)

Ponizszy cennik zaczynamy stosować od czwartku 17.07.2008. Zamowienia, które dotarły do nas wczesniej i jeszcze nie zostały wysłane będą zrealizowane z zastosowaniem starego cennika.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2008
pixel