ULICZNY OPRYSZEK + THE SANDALS + SKUNX

2007-08-25
ULICZNY OPRYSZEK + THE SANDALS + SKUNX

15.09.2007 zapraszamy do klubu „U Bazyla”  (Poznań, ul. Św. Wojciech 28) na Punk Rock Show. Zagrają: ULICZNY OPRYSZEK („Na zawsze punk” – Nowy Tomyśl/Poznań), SKUNX (street punk - Silesia) i THE SANDALS (street punk - Poznań). Początek koncertu o godz. 19.00, wjazd 12 PLN.

ULICZNY OPRYSZEK powstał w 1991 w Nowym Tomyślu założony przez Bunta (perkusja, śpiew) - znanego z grup NOG i Robotnik. Wzorując się na najlepszych grupach polskiego punk rocka z okresu jego rozkwitu w latach 80-tych jak choćby Karcer czy Dezerter - zyskał uznanie i wiernych fanów. Grupa ma na koncie kilkadziesiąt koncertów, jest laureatem Jarocina 2005 a jej dorobek nagraniowy stanowią dwie kasety” „Młodzież punkowa” (1995), „Młodzież punkowa 2 1” (1997), płyta CD „Młodzież punkowa 33 1/3” (2004) oraz winylowy split singiel wydany w tym roku w USA. Obecnie zespół gra w składzie: Bunt (śpiew), Michu (gitara), Filip (gitara), Kogut (bas) i Mały (perkusja).
www.ulicznyopryszek.scena.biz

SKUNX to działająca od kilku lat street punkowa formacja z Górnego Śląska i tworzona przez muzyków znanych już z wcześniejszych projektów. Grupa zadebiutowała niedawno płytą CD „Clockwork Gang” a działa w składzie: Bifik (gitara, śpiew), Darek (gitara), Ryży (bas) i Sebek (perkusja).
www.mariuszy.nasze.pl/skunx

THE SANDALS to młoda street punkowa grupa z Poznania i okolic, mająca na koncie już kilkanaście koncertów i przygotowująca swój debiutancki album. Zespół tworzą: Wiącas (perkusja, śpiew), Banan (gitara), Piter (gitara) i Kalafior (bas).
www.myspace.com/sandalsoi

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2007
pixel