ULICZNIK.net radiem wytwórni JIMMY JAZZ!!!

2006-09-14
ULICZNIK.net radiem wytwórni JIMMY JAZZ!!!

Miło nam zakomunikować, że Internetowe Radio ULICZNIK.net stało się częścią wytwórni niezależnej JIMMY JAZZ RECORDS. W związku z powyższym w sposób oczywisty możecie spodziewać się pewnych zmian, które jednak nie wpłyną w sposób radykalny zarówno na dotychczasowy profil muzyczny radia jak i jego organizację.

Celem radia będzie - jak dotychczas - pomocja muzyki z kręgu punk, ska, reggae, psycho, hardcore... choć zapewne nie odmówimy sobie także wycieczek w inne muzyczne rejony dla zachowani niezbędnej w przyrodzie równowagi. Krótko mówiąc o ile raczej nie powinniście spodziewać się w ofercie radia nagrań np. Kasi Kowalskiej to już Johnny'ego Cash'a jak najbardziej. Krótko mówiąc będzie to co nam sie podoba, a jak sie komuś nie podoba to jego problem! ULICZNIK.net t radio dla tych, którzy bawią się przy tej samej muzyce co my.
Postaramy się aby muzyka docierająca do Was za sprawą naszego głównego DJ-a, któremu na imię "pilot" :-) posiadała większą rotację, a jej oferta była szersza niż dotychczas.
Probkę tego możecie już dzisiaj ocenić osobiście. Wczoraj do utworów emitowanych przez pilota dodano 100 nowych piosenek.

Zachowana zostanie także część programów autorskich, tych, które mają największą słuchalność bądź też - wg nas - najlepszy poziom. Reszcie autorów chwilowo dziękujemy za dotychczasową współpracę i to co do tej pory zrobili, co nie znaczy, że wykluczamy naszą współpracę w przyszłości. Programy autorskie to działka ich twórców i tam zapewne możecie się spodiewać jeszcze wiekszych odskoków stylistycznych niż te, o których wspomnieliśmy na wstepie.

Dwa lata funkcjonowania radia w dotychczasowej formie poza owocami w postaci sporego grona słuchaczy rodziło także problemy w postaci kosztów utrzymania rozgłośni, ktore dzisiaj na swoje barki wzięła wytwórnia JIMMY JAZZ RECORDS. Chcąc ułożyć sprawy radiowe w sposób bardziej zorganizowany zmuszeni jesteśmy do okresowego ograniczenia grupy współpracowników. Z pewnością z czasem ponownie wrócimy do działań mających na celu rozszerzenie pasma audycji autorskich, ale dzisiaj sytuacja wygląda tak jak wygląda.

Niewiele zmieni się także w organizacji ULICZNIK.net.
Tak jak dotychczas edaktorem naczelnym radia jest KACZY i on kieruje dobrana przez siebie ekipą techniczną i programową, którą - z powodów jak wyżej - ograniczamy do ludzi niezbędnych, niezawodnych i najbardziej spawdzonych.
Radiowym działem promocji i sprzedaży dowodzić będzie JOANNA i z nią załatwiane będą wszystkie kwestie dotyczące obecności na stronie bannerów, patronatów itp. kwestii.
Resztę zmian będziecie mogli prześledzić na bieżąco odwiedzając stronę ---> ULICZNIK.net

Jeszcze raz dziekujemy wszytskim, którzy wspierali radio przez ostatnie lata i liczymy na pomoc w przyszłości. Ze swojej strony obiecujemy, że postaramy się jeszcze intensywniej umilać Wam czas spędzony w towarzystwie naszych audycji.

Kaczy i Dzidek

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2006
pixel