Tylko 108 egz. winyla Szczurów Paryża.....

2015-05-30
Tylko 108 egz. winyla Szczurów Paryża.....

Wydawcy winylowego krążka zespołu SZCZURY PARYŻA nie rozpieszczają nas informacjami na temat tej pochodzącej z Jawora kapeli punkowej działającej na przełomie lat 80-tych i 90-tych ubiegłego stulecia.
Miejsce pochodzenia grupy nieodparcie nasuwa skojarzenia z Zielonymi Żabkami i jest w tym tylko cząstka prawdy bowiem kapela stanowiła samoistny twór choć w jej składzie udzielał się znany z Żabek Mister. Repertuar zespołu stanowił szybki i zaangażowany tekstowo Hardcore Punk.
Szczury Paryża w roku 1992 zarejestrowały we Wrocławiu materiał z lat 1987-92, który doczekał się wydania na kasecie przez Oficynę Sound Factory, a obecnie wspomniane nagrania znalazły się na albumie winylowym wydanym wspólnymi siłami wydawnictw Black Wednesday Records, Zima Records, Hey Joe, Zamek Nadaje i No Pasaran Records, a nakład krążka sugeruje wydanie typowo kolekcjonerskie skierowane do fanów polskiego punk rocka na płytach winylowych.

Nakład płyty to 108 egzemplarzy (+ 6 test pressingów) wydanych na czarnym winylu i z pewnością album ten już w chwili wydania stał się unikatem dostępnym w ilości zaledwie kilkunastu sztuk u każdego z wydawców.. obecnie jest już prawie niedostępny...

Mamy dla klientów sklepów www.jimmyjazz.pl i www.winylbox.pl kilka egzemplarzy tego raraytasu... zatem zapraszamy do składania zamówień.

Zamów ---> LP SZCZURY PARYŻA


Pokaż więcej wpisów z Maj 2015
pixel