The Toasters na winylach...

2013-09-21
The Toasters na winylach...

The Toasters to jeden z najbardziej wiekowych i najbardziej zasłużonych zespołów ska i nie ma żadnej przesady w określaniu go mianem jednej z żywych legend muzyki ska. Legenda owa nie rozpieszczała w ostatnich latach fanów ani swoją aktywnością koncertową ani nagraniową, a wydawcy skupiali się na kolejnych reedycjach płyt w oczekiwaniu na nowe nagrania.

Najwyraźniej coś w temacie drgnęło bo wytwórnia Megalith prowadzona przez muzyków zespołu wydała w 2013 roku singiel z dwoma nowymi nagraniami co dobrze wróży na przyszłość. Jednocześnie kilka wspomnianych reedycji trafiło na rynek a większość z nich w postaci krążków winylowych.

Wcześniej proponowaliśmy już dwa albumy wznowione przez amerykańską wytwórnię Jump Up Records z Chicago. "Dub 56" i "Two Tone Army" właśnie zostały uzupełnione w naszym sklepie, ponadto niemiecka wytwórnia Mad Butcher Record proponuje dwa inne krążki The Toasters. Albumy "Thrill Me up" i "Pool Shark" są już także dostępne w sklepie Jimmy Jazz Records podobnie jak wspomniany wcześniej, premierowy singiel "House Of Soul" - nowe utwory przenoszą nas jak za najlepszych lat w świat rytmów ska podlanych dla smaku fascynacją amerykańską muzyką lat 60-tych ub. wieku...

Fani ska i The Tosters mają zatem pole do popisu... zapraszamy do sklepu....

---> LP THE TOASTERS - Dub 56

---> LP THE TOASTERS - Two Tone Army

---> LP THE TOASTERS - Pool Shark

---> LP THE TOASTERS - Thrill Me Up

---> EP THE TOASTERS - House Of Soul

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2013
pixel