The Generators, Evil, Conduct, Noi!se, Sheer Terror, Klasse Kriminale... Nowe tytuły i uzupełnienia z Randale Records.

2014-12-19
The Generators, Evil, Conduct, Noi!se, Sheer Terror, Klasse Kriminale...  Nowe tytuły i uzupełnienia z Randale Records.

Najnowsze albumy THE GENERATORS, EVIL CONDUCT, NOI!SE, KLASSE  KRIMINALE i SHEER TERROR to najcieplejsze pozycje w ofercie niemieckiej wytwórni Randale Records, które właśnie trafiły do naszego sklepu. Ich uzupełnieniem są dostępne już wcześniej (a teraz ponownie uzupełnione) wydawnictwa takich przedstawicieli sceny punk i ska jak TOY DOLLS, INFA RIOT, HEADCAT, THE WARRIORS, LAST RESORT, CRASHED OUT, CONTROL, JOHNNY RIOUX, JENNY WOO, JUDGE DREAD, THE GONADS, MARK FOGGO SKASTERS i DISCHARGER.
Większość to wykonawcy znani już w naszym sklepie lub też znane marki na swoich ostatnich albumach, które w wielu przypadkach stanowią punkową klasykę.... Ich dyskografie można tym razem uzupełnić w ramach trwającej ciągle promocji świątecznej urywając do 10 % ceny i otrzymując gratis składankę „Prowadź mnie ulico vol. 6” z nagraniami wydanymi i zapowiadającymi wydawnictwa Jimmy Jazz Records (sprawdź ---> RABAT + CD GRATIS).

Nikogo do sklepu specjalnie zapraszać nie trzeba bo jednych przyciągnie nazwa firmy, a innych nazwy kapel, które ją reprezentują i ich nowych albumów... niemniej zapraszamy!

Paczki do was w okresie przedświątecznym wychodzą codziennie i docierają po 1-2 dniach (sprawdzone!), zatem jest jeszcze okazja zrobić sobie (lub innym) punkowy prezent na Święta z nowych wydawnictw Randale Records.

Zapraszamy do sklepu ---> CD/LP RANDALE RECORDS

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2014
pixel