The Adicts atakują pod nowym sztandarem!

2008-07-17
The Adicts atakują pod nowym sztandarem!

Niedawno donosiliśmy o podpisaniu przez legendarną formację THE ADICTS kontraktu z wytwórnią People Like You, w której zespół zdecydował się wydać swój najnowszy album. Zanim jednak do tego dojdzie wytwórnia zamieściła jeden utwór Angoli na składance "Where The Bad Boys Rock vol. 4" (ponownie nagrany hit "Viva La Revolution"), a wkrótce także odda w ręce fanów krążek (może nie jeden) ze starymi nagraniami grupy... choć w dosyć specyficznej formie bowiem wiekowy już album zatytułoawny "Songs Of Praise" wznowiony zostanie w 3 wersjach.

Pierwsza {"Songs Of Praise (Classic Recording)"} to powtórka albumu w jego klasycznej zawartości znanej z poprzednich wydań (CD i limitowany LP na kolorowym winylu), druga to na nowo nagrany repertuar wspomnianego albumu (również CD i limitowany LP na kolorowym winylu). Każdą z tych wersji będzie można nabyc oddzielnie. Jeśli jednak ktoś chciałby pokusić się o obie wersje to może skorzystać z trzeciej opcji, którą będzie digipak z obiem wersjami uzupełniony płytą DVD.

Jakby tego było mało, fani będą mogli zaoparzyć się także w limitowaną wersję singla (CD i winyl) z trzema utworami, zatytułowanego "Triple B-Sides".. strach się bać co nas jeszcze czeka, jeśli firma People Like You rozpędzi się z kolejnymi wznowieniami...

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2008
pixel