TOTAL CHAOS + DEAD YUPPIES + THE AXE

2011-08-17
TOTAL CHAOS + DEAD YUPPIES + THE AXE

CORE-PORATION zaprasza na koncert

TOTAL CHAOS
100% PUNK!
amerykańska odpowiedź na THE EXPLOITED

DEAD YUPPIES
punk rock

THE AXE
SIEKIERA cover band


19 sierpnia 2011 [piątek] Wrocław
Klub MADNESS, ul. Hubka 6
Drzwi: 19.00 Start: 20.00
Wstęp: 30 PLN

INFO:
http://www.core-poration.pl
http://www.myspace.com/coreporation

Informacje o zespołach:

TOTAL CHAOS to ponad 20 lat historii amerykańskiego punka. Zespół, który powstał w 1989 w Pomona Valley w Kalifornii, postawił sobie niełatwe zadanie – uratowanie umierającego ducha punk rocka. Metodą na to było ostre i surowe granie w klimacie Exploited i Discharge z domieszką punk’77. Przez te wszystkie lata Total Chaos wydał wiele płyt i zagrał setki koncertów na całym świecie. Kapela zapracowała na uznanie załogantów zajebistą muzą i żywiołowymi koncertami, a także swoim bezkompromisowym podejściem do tematu. Bez względu na to, czy słucha się pop punk, street punk, hardcore, straight edge, political punk, goth punk, skate punk, crust punk, metal punk, straight punk rock -  TOTAL CHAOS łączy wszystkich pod… jedną sceną!
Ich najnowsza płyta „Battered And Smashed“ zostanie wydana w lipcu 2011 przez Concrete Jungle Records. Jedyny polski koncert w czasie letniej trasy, we Wrocławiu, będzie z dumą promował to wydawnictwo! 
Więcej:
www.myspace.com/totalchaospunx
http://www.concretejunglerecords.com
http://www.facebook.com/pages/TOTAL-CHAOS/103936256324769

DEAD YUPPIES swoją historię zaczyna w 2004, po rozpadzie wrocławskiego zespołu Balkanskaja Zwiezda. Po kilku miesiącach organizowania się kapela zaczyna regularne próby w składzie: Paweł – bass, voc, Semi – git i Saudi – perka. Pierwszą demówkę z 9 kawałkami w stylu konkretnego punk rocka wydają własnym sumptem na początku 2006. Potem czas na singla wydanego w 2007. Marzec/czerwiec 2007 to pierwsza duża sesja nagraniowa w studio Clash, efektem której w grudniu 2008 ukazuje się debiutancki album Dead Yuppies "Gdy świat to za mało" (Trująca Fala/Pasażer). Kapela koncertuje i powoli zbiera materiał na nową płytę, która może ukaże się w 2011.
Więcej: www.myspace.com/deadyuppies
 
THE AXE to cover band słynnej SIEKIERY. Ekipa oleśnickich punków, doświadczonych z innych projektów muzycznych i działalności scenowej, oddaje hołd tej niezapomnianej kapeli i gra ku uciesze gawiedzi wszystkie hiciory SIEKIERY. Idzie wojna!
Więcej: http://www.myspace.com/theaxeplPokaż więcej wpisów z Sierpień 2011
pixel