THE LUNATICS - Świeci i grzesznicy...

2008-07-26
THE LUNATICS - Świeci i grzesznicy...

8 września 2008 światło dzienne ujrzy drugi album warszawskiej grupy THE LUNATICS i pierwszy wydany dla Jimmy Jazz Records. „Święci i grzesznicy” to nowa odsłona The Lunatics, którzy tym razem zrezygnowali z żeńskiego wokalu i angielskich tekstów, klarując także swoje muzyczne oblicze. Najnowszy materiał tego punk rockowy tercetu to dwanaście autorskich kompozycji, w tym dwa „spolszczone” covery: nieco niedocenianej u nas formacji Hüsker Du z USA oraz, pochodzącego z Nowego Sadu, zespołu Jedino Rešenje.

„Święci i grzesznicy” to muzyczne wyzwanie dla zwolenników punkowej klasyki w stylu The Clash, The Business, Rancid, wspartej bardziej nowoczesnym podejściem do muzyki w stylu Beatsteaks, czy wreszcie nawiązaniami do dokonań całej masy znakomitych, punkowych zespołów z terenów dawnej Jugosławii.

Grupa nie kryje swoich inspiracji dając fanom melodyjnego, tradycyjnego punk rocka 12 okazji do sprawdzenia siły oddziaływania nowych kompozycji.
Pierwszym singlem promującymi album "Święci i grzesznicy" w rozgłośniach radiowych jest utwór "Syreny", który można odsłuchać na profilu MYSPACE Jimmy Jazz Records (www.myspace.com/jimmyjazzrecords), na tomiast na profilu zespołu (www.myspace.com/rollnpunk) do odsłuchania także utwór „Droga” zaśpiewanym po serbski i polsku.

Zgodnie z naszą nową, świecką tradycją kilka dni przed premierą album będzie można zamówić w specjalnej, niższej cenie.

THE LUNATICS - "Święci i grzesznicy" - Tracklista
1. Intro (0:35)
2. Lost in the supermarket (2:18)
3. Warszawianka (3:07)
4. Syreny (2:28)
5. Talent (3:07)
6. Droga (3:17)
7. Kuba (2:58)
8. Święci i grzesznicy (2:27)
9. Nie obchodzi mnie (3:16)
10. Skarby (3:06)
11. Tego chciałaś (3:05)
12. Pijane miasto (3.32)

Zamów ---> THE LUNATICS

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2008
pixel