THE LUNATICS + NASTY HABITS + SEX BOMBA

2006-04-28
THE LUNATICS + NASTY HABITS + SEX BOMBA

14.05.2006. Lunatics, Nasty Habits i Sex Bomba w warszawskiej Aurorze

W niedziele 14 maja Klub Aurora zaprasza na kolejne rockandrollowo punkrockowe wydarzenie.

Koncert rozpocznie LUNATICS - warszawski zespół punk’n’rollowy. Wyobraźcie sobie mieszankę energetycznego punk rocka ze starym, melodyjnym rock’n’rollem. Do tego niebanalny kobiecy głos. Nie tworzą nowych gatunków, nie szukają “ambitnych form wyrazu”. Starają się ciekawie i oryginalnie sprzedać muzykę znaną od lat. Śpiewją o miłości, seksie, o swoim ukochanym mieście, ale też o obecnej sytuacji politycznej i społecznej.

Zespół intensywnie koncertuje a ich piosenki znalazły się m.in. na płytach trybutach dla Partii i Dezertera. Kilka utworów można też znaleźć na ich stronie internetowej

Po nich wystąpi NASTY HABITS – trio, które pojawiło się na warszawskiej scenie ubiegłego listopada. Wokalista i gitarzysta Danie już w latach 80. grywał głównie w punkrockowych zespołach w swej rodzinnej Kalifornii, perkusista Mike w tym samym czasie bębnił w gotyckich kapelach na Wyspach Brytyjskich. Basistka Crazy Senorita siłą rzeczy dała się poznać światu dużo później niż wymienieni dwaj dżentelmeni, jako organizatorka warszawskich psychobillowych imprez Crazy Rockin' Nights. Tak więc, to złożone z miłośników muzyki, alkoholu i dobrej zabawy trio zdołało skomponować do tej pory kilkanaście wpadających w ucho piosenek, dryfując pomiędzy brzmieniem punk'77, klimatami gotycko-punkowymi i rockandrollem.

Jako gwiazda wieczoru zagra nam SEX BOMBA – zespół, którego ze względu na 20-letnią już działalność i niewątpliwą sławę na polskiej scenie punkowej, przedstawiać właściwie nie ma potrzeby. Sex Bomba nadal gra czadową, energetyczną muzykę opartą na riffach, rytmie i melodii. Rock’nroll i punkrock czyli dużo melodyjnych kawałków z mocnymi chórkami. Teksty mają proste, niekoniecznie mądre i nikogo nie pouczające. Zespół niedawno wydał kolejną płytę “ NEWYORKSYTY” oraz singel “ Pocztówka z Londynu”. Wkrótce możemy oczekiwać też nowego videoklipu. Zespół tworzą Robert Szymański (śpiew), Bogdan Nowak (gitara), Piotr Welcel (bas) i Dominik Dobrowolski (perkusja).

Zapowiada się dobry koncert i pyszna zabawa, zarówno dla żądnych sentymentów starych czasów, jak i nowych wrażeń! Zapraszamy.

Klub Aurora
Ul. Dobra 33, Warszawa
Start: 20:00
Wstęp: 10 pln

Liniki do zespołów:
---> THE LUNATICS
---> NASTY HABITS
---> SEX BOMBA

More info: CrazySenorita@gmx.net

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2006
pixel