THE CAPONES + THE DUMBS + THE SURFTONES

2007-11-09
THE CAPONES + THE DUMBS + THE SURFTONES

24.11.2007 - The Capones (Berlin), The Dumbs i The Surfstones – urodzinowa Crazy Rockin’ Night w Radiu Luxemburg!
 
W sobotę 24.11.2007odbędzie się kolejna Crazy Rockin’ Night, tym razem w Radiu Luxembeurg przy ul. Górczewskiej 67.
Koncert rozpoczną The Dumbs – zespół grający w klimatach Ramones. Dumbsi zawsze grali ich covery. Mają także sporo własnego materiału, który ukazał się na świeżo wydanej płycie „Worst Nightmares”. Ogień na scenie i prawdziwa gratka dla wielbicieli Ramones! Gabba Gabba Hey!
Następnie z klasycznych punkowych klimatów zostaniemy skierowani w stronę rockabilly, a to za sprawą The Surfstones, czyli czwórki przystojniaków grających rockandrollowe, rockabillowe i surfowe szlagiery. Kto widział ich występy, dobrze wie, że nóżka sama tupie i aż rwie się do tańca. A jocker szerzy się ze sceny ;-). Aloha Rock’n’Roll!
Imprezę zwieńczy występ berlińskiej grupy The Capones – samozwańczych gangsterów na scenie psychobilly. Zespół to klasyczne trio: Eddie the Wolf – kontrabas i śpiew, Dieter – gitara i Titus – perkusja. Istnieją od 1999, ale tak na prawdę na scenę powrócili w tym roku. Wkroczyli na nią z całą masą starego i nowego materiału. Caponesów rozpiera energia i pomysły. Ich misja to przekonanie publiczności, że oldschoolowe psychobilly nie zawęża się jedynie do dokonań zespołów z lat 80-ych i wczesnych 90-tych.
Będzie się działo! Zapraszamy więc miłośników rockandrolla wszelkiej maści!
 
24.11.2007 (sobota)
Radio Luxemburg,
Ul. Górczewska 67, Warszawa
Start: 20:00
Wstęp: 20 pln
Zespoły:
The Capones – www.myspace.com/thecaponespsycho
The Surfstones - www.myspace.com/thesurfstones
The Dumbs - www.myspace.com/dumbs_warsaw
More info: CrazySenorita@gmx.net

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2007
pixel