THE BLACK TAPES.... odsłona druga!

2010-10-27
THE BLACK TAPES.... odsłona druga!

THE BLACK TAPES po udanym debiucie potwierdzili swoje ciągoty do grania, w którym w jednakowym stopniu pobrzmiewają wpływy punk rocka, hardcore i garażowego rock'n'rolla, za sprawą drugiego albumu, który niedawno ujrzał światło dzienne.
Płyta nosi tytuł "Shipwreck" i jest kontynuacją gitarowej jazdy, z którą mieliśmy do czynienia na wcześniejszym albumie co jest sugestia dla tych wszystkich, którzy sięgnęli po debiut zespołu i uznali go za udany.
Nowy materiał The Black Tapes nagrali w kraju, a ponieważ album od strony realizacyjno-produkcyjnej nie ustepuje w niczym poprzedniej płycie dowodzi to prawdziwości powiedzenia o Polakach i gęsiach i tego, że samiodzielna praca muzyków biorących na siebie ciężar wysiłów producenckich może przynieśc niezłe efekty.
Gitarowa petarda w jedenastu odsłonach z angielskimi tekstami z pewnościa i tym razem nie zawiedzie fanów szorstkiego, energetycznego szaleństwa, a nowy krążek The Black Tapes będzie sporą frajdą dla każdego kto potrafi docenić umiejętność połączenia w jedną całość tak wielu odmian energetycznego grania, które w finale i tak sprowadzają się do jednego określenia: Rock'n'roll!
Wydawcą albumu - podobnie jak w przypadku debiutu - jest firma Antena Krzyku.

Zamów ---> CD THE BLACK TAPES - Shipwreck

Pokaż więcej wpisów z Październik 2010
pixel