THE ANALOGS "Poza Prawem" - premiera w październiku.

2006-09-22
THE ANALOGS "Poza Prawem" - premiera w październiku.

Nowy album THE ANALOGS o tytule "Poza prawem" już wkrótce dotrze do wszystkich fanów grupy. Ostatnie prace studyjne związane z nowym materiałem powinny zakończyć się na początku października, a premiera płyty przewidziana jest na druga połowę tego miesiąca i jeśli nic nie pokrzyżuje planów wydawniczych bedzie miała miejsce przed rozpoczęciem jesiennej trasy koncertowej The Analogs promującej ten własnie album.

Zawartośc płyty to nowe kompozycje utrzymane w znanym fanom, ulicznym stylu, a krążek wydany zostanie w postaci digi-pak.
W ramach promocji tego wydawnictwa, jeszcze przed premierą dwa utwory z nowej płyty zaprezentowane zostaną w audycjach radia internetoiwego ULICZNIK.net, które od niedawna jest rozglośnią internetową Jimmy Jazz Records. Już teraz wszyscy fani The Analogs mogą znależć w niej wiele utworów swoich ulubieńców, a także wiele nagrań z albumów (także jeszce nie wydanych) będących w dystrubycji Jimmy Jazz Records a pochcodzących z katalogów wspołpracujących z JJR wytwórni zagranicznych...

Zapraszamy ---> www.ULICZNIK.net

Wkrótce więcej szczegółów na temat nowego albumu The Analogs i dokładnego terminu premiery.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2006
pixel