THE ANALOGS + BERI BERI + OFICYNA

2010-02-05
THE ANALOGS + BERI BERI + OFICYNA

W ramach cyklu MAXIMUM PUNKROCKA w klubie "4 Róże dla Lucienne" odbędzie się koncert trzech zespołów. W niedzielę 7 lutego o godz.19.00 zagrają: THE ANALOGS, BERI BERI oraz OFICYNA. Zespół THE ANALOGS podczas koncertu promować będzie swoją najnowszą płytę "Taniec Cieni", która ukaże się nakładem wytwórni Jimmy Jazz Records na początku lutego.

Historia zespołu zaczęła się w Szczecinie w 1995 roku, kiedy to trzej członkowie, grupy DR.CYCOS rozpoczęli pracę nad piosenkami, które w założeniu miały być tradycyjnym punk rockiem. Po miesiącach prób zespół był gotowy do nagrania swojego debiutanckiego albumu "Oi Młodzież". ROCK'N'ROLLER, a właściwie z jej filar Zdzisław "Dzidek" Jodko, w ciemno zgodził się wydać materiał nieznanej wówczas nikomu grupy, która tyle co zdążyła nazwać się THE ANALOGS. Przez wszystkie te lata zespół pozostał wierny swoim muzycznym inspiracjom, prezentując różnie określany, ale zawsze PUNKROCK.
Istniejąc już 14 lat, wydal 10 płyt, a piosenki THE ANALOGS znalazły się na niezliczonej ilości składanek. Odbył też dziesiątki tras po Polsce i Europie i właśnie te setki koncertów przysporzyły grupie rzesze odbiorców.

THE ANALOGS + BERI BERI + OFICYNA - KONCERT

07.02.2010 (niedziela) godz..19.00
bilety: 20/25 zł  do nabycia w klubie i Muzarcie

klub muzyczno artystyczny
"4 Róże dla Lucienne"
Zielona Góra, stary Rynek 17

 

Pokaż więcej wpisów z Luty 2010
pixel