TAZMANIAN DEVILS + THE TAZSOS

2008-01-06
TAZMANIAN DEVILS + THE TAZSOS

12.01.2008 Tazmanian Devils (Psychobilly, Niemcy) i De Tazsos (Psychobilly Warszawa) wystąpią na kolejnej edycji Crazy Rockin’ Night w warszawskim Pretekście.
 
W sobotę 12 stycznia – kolejna Crazy Rockin’ Night odbędzie się w warszawskim Klubie Pretekst przy ulicy Kolejowej 8/10.
Na tych samych deskach, na których oglądaliśmy ostatnio Pavulon Twist i Kathy-X,  tym razem zobaczymy De Tazsos i Tazmanian Devils.
Tazmanian Devils grali w Warszawie 2 lata temu i spotkali się z tu z ciepłym,  żywiołowym przyjęciem naszej publiczności. To rockandrollowe trio z Niemiec tworzą: wiecznie uśmiechnięta perkusistka Laura, Salmi na gitarze i David na kontrabasie. Śpiewają wszyscy troje! Ich muzyka to mieszanina rockabillowego stylu oraz horrorowego uroku ze szczyptą szaleństwa. Boppin’ beasts! Spodoba się wszystkim lubiącym prawdziwe oldschoolowe psychobilly, choć w młodym wykonaniu.  Zespół nagrał 2 płyty: „Evil Boppin’” i „Wrecktime”, które przywiezie ze sobą.
Suportować ich będą warszawscy De Tazsos. Trio – znane i lubiane na naszej scenie psychobilly, dało się poznać także za wschodnią i południową granicą, gdzie ostatnio wystąpili na prestiżowym „Drop Dead Festival” w Pradze. Liczne grono fanów zapewnia im niebagatelna muzyka i teksty w rodzimym języku. Jest tu pazur, energia i dowcip z domieszką kpiny. No i jest Rockandroll!
Natomiast po występie Tazmanian Devils, Ci którym starczy jeszce sił, będą mogli potańczyć lub napić się piwa przy dźwiękach myzyki z płyt, jak najbardziej w klimacie!
Zapraszamy!
 
Sobota 12.01.2008
Start: 20:00
Wstęp: 20 pln
Klub Pretekst
Ul. Kolejowa 8/10, Warszwa

- De Tazsos (Psychobilly, Warszawa) 
  http://www.myspace.com/tazsos
- Tazmanian Devils (Psychobilly, Niemcy)
  http://www.razmataz.de
- DJ
More info: CrazySenorita@gmx.net

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2008
pixel