Składanka "Prowadź mnie ulico vol. 5" już do kupienia!!!

2008-08-05
Składanka "Prowadź mnie ulico vol. 5" już do kupienia!!!

W naszym sklepie jest już dostępna najnowsza częśc znanej kompilacji zawierającej nagrania zespołów związanych z wytwórnią Jimmy Jazz Records.
Oficjalna premiera "Prowadź mnie ulico vol. 5" będzie miała miejsce 8 sierpnia. W naszym sklepie płyta dostępna jest już w tej chwili.
Składanki "Prowadź mnie ulico" tradycyjnie trafiają do zainteresowanych w specjalnej, niskiej cenie 15 zł. I taka będzie również cena tego wydawnictwa, jednak klienci naszego sklepu mogą ją do dnia premiery zamawiać w cenie jeszcze niższej - 12 zł. + poczta (Przypominamy o tym, że koszt wysyłki płyt za pobraniem do kwoty 100 zł to dodatkowe 12 zł, sprawdź ---> szczegóły opłat pocztowych)

Zawartość wydawanych regularnie składanek stanowią utwory znane już z płyt, których premiera miała miejsce w ostatnim czasie, ale zdecydowana większość to nagrania premierowe, unikalne i nieznane jeszcze, będące zapowiedzią najbliższych wydawnictw jakie przygotowuje Jimmy Jazz Records.

Pośród utworów grup Komety, Soulburners, Karcer, Złodzieje Głów, Skambomambo, WC, Ziggie Piggie, Obibox i Skampararas przypominających o swoich ciepłych jeszcze wydawnictwach znajdujemy tu także premierowe, niepublikowane nagrania The Analogs, Nowego Świata, The Headhunters, The Lunatics zapowiadające jesienne premiery ich nowych płyt, a także utwory (w wersjach demo) streetpunkowej formacji The Coiots!, której debiutancki album pojawi się w przyszłym roku. Jak zwykle na składankach „Prowadź mnie ulico”, także tym razem Punk, Ska, Psycho, Rock’n’roll przenikają się i uzupełniają, a różnorodność stylów prezentowanych wykonawców jest jednym z atutów, obok doskonałego doboru przebojowych, kompozycji-wizytówek stajni Jimmy Jazz Records.
Dopełnieniem części audio wydawnictwa jest teledysk do utworu „zło” grupy Obibox.

TRACKLISTA / ZAMÓW PŁYTĘ ---> CD "Prowadź mnie ulico vol. 5"

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2008
pixel