"Skinheadzi nadchodzą" - Album MR. SYMARIP w naszym sklepie.

2007-05-27
"Skinheadzi nadchodzą" - Album MR. SYMARIP w naszym sklepie.

W ostatnich wydaniach Garażu i Reggaebeat czytelnicy mieli okazję poznać nasze zachwyty dotyczące albumu MR. SYMARIP "The Skinheads Dem A Come" ("Skinheadzi nadchodzą"). Pod nazwą wykonawcy ukrywa się nikt inny jak Roy Ellis - połowa duetu autorskiego odpowiadającego za największe przeboje legendarnej formacji skinhead reggae i ska, grupy SYMARIP.

Album "The Skinheads Dem A Come" to powrót do starej stylistyki, której Roy Ellis do spółki z Monty'm Montgomery'm hołdowali przed laty. Świetne nawiązanie do starego brzmienia i rewelacyjne wykonanie, które zachwyci tak fanów wspomnianej grupy jak i tych, którzy chętnie sięgają po klasyków w stylu Laurel'a Aitken'a, Derrick'a Morgana czy Prnce'a Buster'a. Album wydany został w uniegłym roku w Europie przez chiszpańską wywórnię Liquidator, a obecnie zwnowiony w Stanach Zjednoczonych przez firmę Jump Up! Records.

Amerykańskia edycja różni się od pierwszego wydania jedynie okładką i klasycznym opakowaniem (wersja europejska wyszła w postaci digi-pack) przy zachowaniu identycznej listy utworów na płycie.

W naszym sklepie dostępne jest już wydanie z Jump Up! Zainteresowanych zapreszamy do odwiedziń ---> MR. SYMARIP.
Wkrótce sample utworów...

Warto sprawdzić czy nasze zachwyty są uzasadnione!!!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2007
pixel