Singiel i teledysk do nowego wydawnictwa LESŁAW i ADMINISTRATORR...

2012-12-04
Singiel i teledysk do nowego wydawnictwa LESŁAW i ADMINISTRATORR...

LESŁAW I ADMINISTRATORR to wspólny projekt muzyczny liderów dwóch warszawskich formacji doskonale znanych fanom krajowej sceny alternatywnej. Najnowsze dokonania obu muzyków związanych z Jimmy Jazz Records pojawią się na wspólnym albumie już na początku przyszłego roku.

Zarówno LESŁAW, liderujący KOMETOM, jak i ADMINISTRATORR, dowodzący własnym projektem, sięgnęli (nie po raz pierwszy) po inspirację jaką stanowi dla nich miejsce, w którym tworzą na codzień. W ten sposób zrodził się album zatytułowany "Piosenki o Warszawie", którego zawartość stanowią muzyczne refleksje obu artystów dotyczące Warszawy dziś i w przeszłości wsparte udziałem licznego grona gości takich jak: Muniek Staszczyk (T. Love), Martyna Załoga (Nancy Regan), Bartosz Chmielewski (Muzyka Końca Lata), Michał Deptuła (Inside Again), Łukasz Mach (Skowyt), Karol Strzemieczny (Stan Miłości i Zaufania), Paweł Dunin-Wąsowicz (Meble) oraz Krzysztof Varga...

Nowe wydawnictwo trafi w ręce fanów na początku roku 2013 w formacie CD i limitowanej edycji winylowej, a już teraz zapraszamy do zapoznania się z pierwszym singlem promującym "Piosenki o Warszawie".
Utwór zatytułowany "Księżyc nad Ochotą" już od kilku dni prezentowany jest w rozgłośniach radiowych... Dzisiaj premiera teledysku, którego autorami są Andy Lodziński (reżyseria, scenariusz) i Krzysztof Korybut-Daszkiewicz (zdjęcia).
Teledysk dostępny jest na stronie www.jimmyjazz.pl i na kanale JimmyJazzTV  serwisu YouTube.

Wkrótce kolejne szczegóły dotyczące wydawnictwa „Piosenki o Warszawie” na stronie wydawcy - www.jimmyjazz.pl.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2012
pixel