Sex Bomba wraca do korzeni. Nowy album w listopadzie.

2005-11-09
Sex  Bomba wraca do korzeni. Nowy album w listopadzie.

Premiera nowej płyty SEXBOMBY "NEWYORKSYTY" jeszcze w listopadzie tego roku. Wydawca to niezmiennie firma SONIC z Warszawy.
Jest to pierwszy album zespołu nagrany po powrocie do pierwotnego składu.

SEXBOMBA zapowiada totalny powrót do grania klimatów w stylu 77, czyli tego, co od roku robi konsekwentnie na koncertach.
"NEWYORKSYTY" zawiera 12 gitarowych utworów, z czego 11 jest autorstwa sexbombowców, a 12 to, punkrockowa wersja piosenki "Absolutnie" znanej jako temat z filmu "Droga". Bardzo wiele starań zespół poświęcił brzmieniu nowej płyty i ma nadzieję, że spełni ono oczekiwania nawet wybrednych słuchaczy.

Album "NEWYORKSYTY" to ostre, ale zarazem melodyjne, gitarowe granie oparte na riffie. Słychać na niej ducha Ramones, Clash i Sex Pistols. Teksty aktualne, o sprawach na czasie - teraz i tu.
Wart odnotowania jest fakt, że w utworze "NIE ZMIENIAJ SIĘ" zadebiutował w roli wokalisty Piotrek/basista/. Obyło się bez wielu gościnnych udziałów, a jedyne to: Bogdan Kozieł wspomagający SEXBOMBĘ w chórkach w kilku utworach, oraz Jasiu Kidawa na gitarce we wstępie tytułowego "NEWYORKSYTY", do którego powstał pierwszy wideoklip.

Realizatorem i monterem całości był Jasiu Kidawa, masteringu dokonał Robert Szymański w Studiu Bunkier w Legionowie.

Więcej informacji o płycie oraz MP3 wszystkich utworów znajdziecie na stronie zespołu ---> SEX BOMBA

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2005
pixel