SURF & ROCK'N'ROLL NIGHT vol.2

2007-06-19
SURF & ROCK'N'ROLL NIGHT vol.2

Surf and Rock'n'Roll Night vol.2

8 Lipca 2007
Galeria Teatr From Poland (al.NMP 2 - dawny Paradoks) - Częstochowa !!!!
Godzina: 19:00
Bilety: 7 PLN


Zagrają:

The Silver Shine (psychobilly - Budapeszt; Węgry)
The Jet-Sons (rockabilly - Rzeszów)
St. City Surfers (surf/rockabilly - Częstochowa)

www.kubarozenberg.wibnet.pl/promo_plakat.jpg

The Silver Shine -  Zespół powstał latem 2004 roku w Budapeszcie. Po kilku miesiącach prób nagrał ep w holenderskiej wytwórni Commitment Records. Po kilkunastu koncertach wydali pierwszy album zatytułowany „Nightmare” w legendarnej już wytwórni
Crazy Love Records. Po sukcesie debiutanckiego albumu zespół dużo koncertował, grali m.in. z Mad Sin, The Meteors, Peacocks, The Phantom Rockers czy Deadline. 29 czerwca odbędzie się premiera ich drugiej płyty zatytułowanej „Don’t Trust The Girl with The Chainsaw”. The Silver Shine uznawani są obecnie za jedną z najlepszych kapel psychobilly w europie.
www.myspace.com/thesilvershine
www.thesilvershine.com
 

The Jet-sons - kapela rockabilly z Rzeszowa, powstała w 2003 roku. Od tego czasu zagrała kilkadziesiąt koncertów w Polsce i za granicą. w 2005 roku ich interpretacja piosenki zespołu Partia znalazła się na składance "Tribute to Partia" wydanej przez Jimmy Jazz Rec. W maju 2007 roku zespół wydał ep - "The Jetsons Playing J. Cash hits".
www.myspace.com/jetsons
www.jet-sons.com


St. City Surfer – Pierwsze próby zespołu datowane są na sierpień 2006 od tego czasu “surferzy” zagrali kilka koncertów u boku takich kapel jak Flaming Cocks, The Surfstones, Bulbulators czy Komety. Ich muzyka to specyficzne połączenie surf i rockabilly.
www.myspace.com/stcitysurfers
www.stcitysurfers.com

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2007
pixel