SOULBURNERS - Po prostu Rock'n'roll...

2008-03-09
SOULBURNERS - Po prostu Rock'n'roll...

Dynamika punk rocka i hardcore, melodyjność glamu, surowością hard rocka i feeling korzennego rock'n'rolla, to wszystko znajdujemy na debiutanckiej płycie "... Gonna Burn Your Soul", warszawskiej formacji SOULBURNERS, której członkowie mają za sobą doświadczenie wielu lat aktywności w licznych projektach rockowych (Poker Face, Coalition, 100 Inch Shadows, El Dupa, Benedek, Ztvorky, Wrinkled Fred, Neolitic, Pressure Rising, Delate, Annalist...).

Zespół powstał w 2005 roku i aktywnie koncertując pojawił się na scenie m.in. u boku takich wykonawców jak Sonic Angels, Radio Dead Ones, Enemy Roads czy Budgie, przygotowując konsekwentnie materiał na debiutancki album, który w ubiegłym roku zarejestrowany został w warszawskim studio Serakos.

Repertuar Soulburners to wybuchowa mieszanka wszystkiego z czym kojarzy się soczysty, ciężki i przebojowy rock'n'roll. 11 autorskich kompozycji zespół uzupełnił coverem "C'mon And Love Me" z repertuaru grupy Kiss... "... Gonna BUrn Your Soul" to album porywający, doskonale nagrany i skutecznie pozostający w uszach słuchaczy długo po tym jak wybrzmią ostatnie dźwięki muzyki.
Jedyny sposób aby sprawdzić czy Soulburners są najbardziej rock'n'rollową premierą tego roku to zapoznanie się z tym krążkiem.

Premiera płyty 31 marca...

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2008
pixel