SKAUCI + LEGENDA + PEŁNA KULTURA

2008-04-01
SKAUCI + LEGENDA + PEŁNA KULTURA

12.04.2008 (sobota) zapraszamy do klubu U Bazyla (Poznań, ul. Św. Wojciech 28) na koncert w klimatach ska, punk i  reggae. Zagrają: SKAUCI (ska - Olsztyn), LEGENDA (reggae/punk – Nidzica) i PEŁNA KULTURA (punk – Zbąszynek). Początek koncertu o godz. 19.00, wstęp 10 PLN. 

SKAUCI to już uznana firma na polskiej scenie ska. Zespół pochodzi z Olsztyna i działa od 10 lat a ich repertuar to muzyka ska mająca w ich wykonaniu swoisty urok. W 2004 dla Jimmy Jazz Records zespół wydał swój jak na razie jedyny album zawierający często grane na koncertach przeboje: „Oliwa” , „Kooperacja”, „Supermarket Ska” czy „Idź stąd”.  Na koncercie będzie można usłyszeć ich własne utwory z pierwszej płyty, nowe kompozycje jak również covery - min. legendy polskiego new wave disco - Franka Kimono !
www.myspace.com/skauci

LEGENDA to mazurski, dynamiczny i melodyjny punk rock z elementami reggae i ska. Kapela powołana do życia przez Michała Kostrzewę i Bartka Miecznikowskiego rozpoczęła działalność przy Nidzickim Ośrodku Kultury w rejonach 2001 r. W 2006 roku powstało pierwsze nagranie demo, z którego utwór "Leć!" z powodzeniem zaistniał na antenie Radia Olsztyn..
www.legenda.nidzica.pl
www.myspace.com/legendanidzica

PEŁNA KULTURA to zespół powstały w lutym 2007 w Zbąszynku (woj. Lubuskie). Założyli go szkolni koledzy z zamiarem grania starego, dobrego, melodyjnego punk rocka, którego nazywają "regresywnym punkiem”. Mają w dorobku kilkanaście koncertów oraz płytę demo.
http://www.myspace.com/pelnakultura
www.band.pl/pk

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2008
pixel