ROCKY HORROR NIGHT

2010-11-09
ROCKY HORROR NIGHT

Punkt & Radio Luxembourg
ul. Górczewska 67
Warszawa

13.11.2010

ROCKY HORROR NIGHT - koncert:

PAVULON TWIST (przedpremierowy koncert w nowym składzie!)
DOG UGLY

after:
Rocky Horror Dance Party by DJ Bigos
(glam rock, protopunk, rock'n'roll)

start 20.00
wst. 10 zł

Składamy hołd jednemu z najbardziej odjechanych filmów w historii kina - kultowemu "Rocky Horror Picture Show". W ten wyjątkowy wieczór podążymy śladami pary niewiniątek - Janet i Brada w ich nieprzewidzianej podróży do domu doktora Franka N. Furtera i jego chorych fantazji. Rocky Horror zostanie ożywiony, Eddie z nieodłącznym saksofonem na plecach przebojowo wjedzie motocyklem a Riff Raff zatraci sie w upiornym tańcu. Hot patootie, bless my soul, I really love that rock'n'roll!

PAVULON TWIST
Warszawscy ewangeliści Rock’n’Rolla deklarując bezgraniczną wiarę w jego nieśmiertelność, powracają na scenę w nowym składzie.
Muzycy Pavulon Twist już od siedmiu lat, mimo perypetii w postaci braku zasobów ludzkich, nigdy na dłużej nie rozstając się z instrumentami, na każdym kroku głoszą dobrą nowinę - Rock’n’Roll jest wiecznie żywy!
Dziś, po kolejnych przegrupowaniach w swoich szeregach, jeszcze głębiej sięgają korzeni gatunku.
Specjalny, przedpremierowy mini-występ w nowym składzie!
http://www.myspace.com/doguglyrockabilly

DOG UGLY zaistniał na warszawskiej scenie rockabilly w 2008 roku, debiutując na imprezie "Rockabilly Picnic". Kapela rozwijała się, początkowo grając tylko standardy aby dojść do własnych kompozycji, które pochodzący z Teksasu lider Pres Smith określa czasem jako "pseudobilly", a czasem jako "punkabilly". Jakkolwiek by nie było jest to głośne, motoryczne i agresywne jak The Cramps na sterydach.
W składzie ukształtowanym w 2009 roku Dog Ugly przygotował nowy materiał, z którym wygrał konkurs "Anty-Radio Maximum Rock'n'Roll Battle Of The Bands" w maju 2010.
http://www.myspace.com/pavulontwist


Pokaż więcej wpisów z Listopad 2010
pixel