Punkowy soundtrack do skate'owej gry...

2005-11-11
Punkowy soundtrack do skate'owej gry...

Senses Fail, Taking Back Sunday, My Chemical Romance, Emanuel, Saves The Day, Dropkick Murphys, Thrice, Bled, Hot Snakes, Fall Out Boy, Alkaline Trio, Thursday, From Autumn To Ashes i Rise Against to zespoły, które podjęły się skowerowania klasycznych kawałków punk i hardcore najbardziej cenionych zespołów przełomu lat siedemdziesiątych i osiendziesiątych XX wieku. Wybór padł na utwory z repertuaru Suicidal Tendencies, The Descendents, Misfits, The Stooges, Dead Boys, Adolescents, Minor Threat, Bad Brains, Government Issue, Gorilla Biscuits, TSOL, Buzzcocks, Fear i Black Flag.

Nowe wersje klasycznych kompozycji trafiły na składankę o tytule "Tony Hawk's American Wasteland" będącej niczym innym jak soundtrackiem do gry, a dokładnie jej kolejnej części poprzedzonej serią gier o wspólnej nazwie Tony Hawk’s Underground (bardziej znanych jajko THUG I i II).
Gra przedstwia perypetie słynnego amerykańskiego skateboardera Tony Hawk'a, który w opinii zwielu speców od sportu w USA jest tym dla fanów wariactw na desce czym dla fanów koszykówki Michael Jordan.

Próbka możliwości Tony'ego w wersji z gry komputerowej do obejrzenia na jego stronie gdzie również kilka sampli z muzyką...

Wydawcą ścieżki dźwiękowej do gry jest wytwórnia Vagrant, płyta pojawiła się na rynku w drugiej połowie października.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2005
pixel