Punkowe hity WC w filmie Jacka Borcucha "Wszystko co kocham".

2010-01-20
Punkowe hity WC w filmie Jacka Borcucha "Wszystko co kocham".

Od 15 stycznia w kinach w całej Polsce wyświetlany jest film "Wszystko co kocham" w reż. Jacka Borcucha. Obraz ten jest szeroko reklamowany jako "najbardziej zbuntowany film roku", a jednym z jego najważniejszych elementów jest muzyka nawiązująca do czasów, w których przyszło żyć bohaterom opowiesći przedsawionej we "Wszystko co kocham".
Autorzy filmu wykorzystali w ścieżce dzwiękowej 4 utwory z repertuaru WC - punkowej (i ciągle aktywnej) legendy lat 80-tych poprzedniego wieku, której nagrania od dawna znajdują się w katalogu Jimmy Jazz Records.
W filmie kawałki WC wykonuje ekranowa formacja WCK i radzi sobie całkiem nieżle...
Wszystkich, którym repertuar WC przypadł do gustu, a nie zetknęli się z nim wcześniej proponujemy sięgnięcie po oryginalne nagrania grupy WC z lat 80-tych zgromadzone na płycie "Archiwum" wydanej zarówno w formacie CD jak i w wersji płyty winylowej z dwoma dodatkowymi utworami studyjnymi.
Najnowszym dokonaniem WC jest album "Jurassic Punk" wydany w 2008 roku zawierający również kilka starych kompozycji nagranych współcześnie.

Zapraszam do poznania oryginalnych wykonań utworów, które zostały wykorzystane w filmie i zagrane przez filmowy zespół WCK.

Sprawdź:
CD WC ---> Archiwum
LP  WC ---> Archiwum
CD WC ---> Jurassic Punk

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2010
pixel