Promocja w sklepie Jimmy Jazz Records przedłużona do 25 stycznia!!!

2015-01-06
Promocja w sklepie Jimmy Jazz Records przedłużona do 25 stycznia!!!

Mamy wrażenie, że powoli opada kurz po przedświątecznym szale zakupów i sylwestrowym szale zabaw… dla jednych opada szybciej a dla innych wolniej. Zakręceni jak chińskie „dzień dobry” w związku z jedną z kolejnych najdłuższych na świecie przerw w pracy wracamy jednak na łono ludzkości i szarej codzienności, do której mamy zamiar z waszą pomocą wprowadzać odrobine kolorystycznych urozmaiceń, aby szarość nie poczuła się za dobrze, a nam dupy nie zarosły pajęczyna z nieróbstwa. Nasza rola w tym filmie jest niezmienna od 25 lat...

Ponieważ związku z tym, że wchłonął nas Babilon nieróbstwa i zagapiliśmy się z „wyłączeniem” naszej świątecznej promocji kilku naszych klientów skorzystało na tym dokonując zakupów z rabatem i bonusowym CD… Żeby wyrównać szanse tych, którzy jak my dopiero się budzą do życia przedłużamy promocję w sklepie Jimmy Jazz (na zasadach podanych w serwisie – do 10% rabatu + płyta CD GRATIS) do niedzieli 25 stycznia włącznie….
Zatem kto zaspał to do roboty… a w naszym serwisie wkrótce znajdziecie najnowsze informacje o  najbliższych planach Jimmy Jazz Records dotyczących roku 2015… oraz kolejne porcje płyt wartych grzechu….
Wszystkiego najlepszego w 2015 roku!!!

Skorzystaj z ---> PROMOCJI do 25 stycznia.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2015
pixel