Premiery z Pasażera w naszym sklepie.

2007-02-28
Premiery z Pasażera w naszym sklepie.

Do zapowiadanej przez nas niedawno nowej płyty EYE FOR AN EYE, firma Pasażer dorzuciła jeszcze dwie pozycje poszeszając swój katalog także o nowy album PLEBANII i  krązek POST REGIMENTU (CD i LP),  zawierający stare nagrania demo. Wszytskie tytuły są już do nabycia w naszym sklepie więc zapraszamy do odwiedzin. Poniżej - wszytskim zainteresowanym - w kilku słowach przybliżamy najnowsze wydawnictwa Pasażera.

POST REGIMENT - "Death Befor e Metal" LP
Najbardziej archiwalne, najbardziej legendarne nagrania Post Regimentu. Dwa materiały demo z 1988 i 1990 roku. Kawałki, które znane z, nagranych później, zupełnie innych wersji plus rarytasy nigdy wcześniej nie publikowane. Uwaga! Na razie tylko wersja LP (płyta gramofonowa) na kolorowym winylu. CD wkrótce.
Wytłoczona na białym winylu wersja LP zawiera wybór z obu sesji - 19 utworów, wersja CD pełny program obu demówek oraz kilka bonusów koncertowych z roku 1988. Zdjęcia z epoki, oraz story o ówczesnych losach kapeli opowiedziane przez gitarzystę zespołu Smoka.
---> POST REGIMENT

EYE FOR AN EYE - "Gra" CD (Digi-pak)
Nowa płyta Eye For An Eye - „Gra” to materiał umiejętnie łączący wczoraj i jutro muzyki hard core/punk w jej ekscytującą teraźniejszość. Pośród 11 nowych kawałków zespołu, znaleźć można zarówno przebojowe refreny, szczyptę street core’owej dosłowności w spolszczonym coverze nowojorskich bohaterów ulicy - Warzone: „Rewolucja”, ale też bardziej jednoznacznie hard core’we czady ocierające się nawet o metal EYE FOR AN EYE łącząc hard core/punkową tradycję z tym co w niezależnej muzyce nowoczesnego, udowadnia że jest jednym z najmocniejszych punktów nie tylko dnia dzisiejszego polskiej sceny, ale że do nich należy także jej przyszłość.
---> CD EYE FOR AN EYE

PLEBANIA - "Na północ" - CD (Digi-pak)
Pochodząca z Helu Plebania to jedno z najoryginalniejszych zjawisk polskiego undergroundu. Ich muzyka to mix punkowej energetyczności, wibracji reggae i przede wszystkim pierwotnego głosu Indian Ameryki Północnej, których kultury Plebania jest niestrudzonym orędownikiem.
Utwory Plebanii choć inspirowane i stylizowane na indiański folk nie są odbiciem żadnego konkretnego stylu, ani transformacją autentycznych motywów na potrzeby zespołu. Swoim oryginalnym, a jednak atrakcyjnym stylem Plebania zjednała sobie publikę zarówno na festiwalach reggae jak i imprezach folkowych.
---> CD PLEBANIA

Pokaż więcej wpisów z Luty 2007
pixel