Premiera winylowej wersji nowego albumu ADHD SYNDROM...

2011-12-26
Premiera winylowej wersji nowego albumu ADHD SYNDROM...

Z pewnym opóźnieniem spowodowanym procesem tłoczenia, ale nieuchronnie, oddajemy do waszych rąk winylową wersję nowego albumu podhalańskich punków z ADHD SYNDROM. Płyta o tytule "Nic się nie zmienia" dostępna jest od 1 grudnia w formacie CD+DVD, zatem czas na frajdę dla fanów winylu.

Limitowany, numerowany nakład płyty, wydany został w ilości 330 egz. na trzech (a nie jak zapowiadaliśmy wcześniej na dwóch) kolorach winylu (czarny, czerwony i zielony) po 110 egz. płyty w każdym kolorze.
Każdą płytę uzupełnia wkładka z tekstami oraz duży plakat z koncertu KOLABONIGHT 2011, na którym ADHD SYNDROM byli gościem i gdzie zarejestrowano kilka utworów wypełniających płytę DVD dołączoną do wydanego wcześniej CD.

Dodatkowa atrakcją jest fakt, że płyta winylowa i CD posiadają różne okładki.. a na tych, którzy zdecydują się na winyl czeka dodatkowy bonus... Pierwsza setka płyt sprzedanych w sklepie Jimmy Jazz Records (bez względu na numer i kolor, liczy się kolejność sprzedaży) zawiera dołączony krążek CD z wersją audio albumu "Nic się nie zmienia".

Tradycyjnie w przypadku premier winylowych z katalogu Jimmy Jazz startujemy z "Polowaniem na numery" płyt.... Polowanie na numery krążków ADHD zaczyna się w południe 26 grudnia 2011... dokładnie w tym samym momencie, w którym startuje świąteczna promocja na wszystkie produkty sklepu Jimmy Jazz Records....
Winyl z własnym numerem można zamówić do końca roku. Od 1 stycznia 2012 zamówione krążki wysyłane będą wg numeracji losowej.

Sprawdź zasady ---> PROMOCJI bo może uda ci się skorzystać z dodatkowego rabatu 10%!!!

Zamów winyl ADHD SYNDROM z własnym numerem ---> LP ADHD SYNDROM "Nic sie nie zmienia"
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2011
pixel