Premiera płyty PAVULON TWIST i sprzedaż przedpremierowa...

2007-09-28
Premiera płyty PAVULON TWIST i sprzedaż przedpremierowa...

Seria kolejnych premier z Jimmy Jazz trwa. Już w najbliższy poniedziałek - 1 pażdziernika 2007 - będzie miała miejsce premiera debiutanckiego albumu warszawskiej grupy PAVULON TWIST zatytułowanego "No Twist, Just Boogie".

Fani stylowego rock’n’rolla nawiązującego do brzmienia rockabilly i surf zapewne znają już nazwę Pavulon Twist, z wydanej kilka lat temu przez Jimmy Jazz Records składanki „Psycho Attack Over Poland” gdzie grupa zaistniała w dwóch utworach pozwalających z nadzieją patrzeć na jej dalsze poczynania. Niestety kariera zespołu uległa nieznacznemu zahamowaniu, jednak z czasem, po zmianach personalnych Pavulon powrócił wydając własnym sumptem kompaktowego singla „Real Cool Cat”, z którego 2 utwory znalazły się na składance „Prowadź mnie ulico vol. 3” prezentującej zespoły związane z Jimmy Jazz Records. Kolejna część tej składanki zawierała zresztą następne utwory – tym razem pochodzące z debiutanckiego albumu „No Twist Just Boogie”. Grupa zauważona została nie tylko w środowisku niezależnym, bowiem jeden z utworów - „Perfect Kiss” - trafił na kultową, trójkową składankę Piotra Kaczkowskiego "Minimax" vol. 4., a w radiowej Trójce nader często usłyszeć można także inne kompozycje zespołu i nie bez znaczenia dla dalszych poczynań Pavulonu wydaje się fakt, że właśnie Trójka objęła medialnym patronatem debiutancki album „No Twist, Just Boogie”. Siłą materiału składającego się na tą płytę, jest doskonałe oddanie ducha starego, dobrego rock’n’rolla, przy zachowaniu obowiązujących obecnie standardów realizacyjnych, dzięki czemu materiał brzmi świeżo i przebojowo, a jednocześnie profesjonalnie. Wg jednego z dziennikarzy magazynu Garaż Pavulon Twist tworzy.... „hiciory na miarę wczesnego Elvisa, zaśpiewane przez wokalistę, któremu w dziedzinie rock’n’rollowej modulacji głosu nikt na polskiej ziemi nie podskoczy.”, zatem każdy komu nieobojętna jest stara, dobra szkoła pisania rock’n’rollowych przebojów powinien zawrzeć bliższą znajomość z dokonaniami Warszawiaków.
Singlem promującym album „No Twist, Just Boogie” jest utwór „Perfect Kiss” już dostępny w dziale ---> DOWNLOAD na stronie www.jimmyjazz.pl.

Tradycyjnie uruchamiamy przedpremierową sprzedaż płyty. Wszystkie zamówienia złożone przed datą premiery - jak zwykle w takich przypadkach - honorujemy niższą ceną płyty, jeśli zatem ktoś zdecyduje się na jej zamówienie przed 1 października zapłaci za płytę 20 zł (plus poczta - przy zamowieniach powyzej 100 zł zamawiający nie płaci za pocztę tylko za zamówione płyty). Od dnia premiery cena albumu będzie taka jak większości wydawnictw Jimmy Jazz Records czyli 25 zł.

Płyty zamówione w niższej cenie przed premierą rozsyłane będą przez nas na bieżąco w mowmencie otrzymania płyt z tłoczni.

Zamów płytę ---> PAVULON TWIST "No Twist, Just Boogie!"

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2007
pixel