Premiera LP PARTIA "Umrzeć jak James Dean" na 180 g winylu już za nami!

2015-04-21
Premiera LP PARTIA "Umrzeć jak James Dean" na 180 g winylu już za nami!

Premiera tego wydawnictwa odbyła się podczas szczecińskiej edycji Record Store Day w Off Marinie, a obecnie, zgodnie z tradycją pojawiania się takich płyt, pora na szersze udostępnienie krążka i premierę na stronach sklepów jimmyjazz.pl i winylbox.pl, na których re-press jest już obecny!
Drugie tłoczenie "bestki" Partii pojawia się po raz pierwszy na winylu 180 g, w dwóch kolorach: żółtym w liczbie 100 szt. i czarnym, 200 sztuk.  
Łączny nakład wydawnictwa to 300 płyt plus 12 test pressingów. Wszystkie egzemplarze są ręcznie numerowane. Płyty żółte posiadają numery od 1-100, czarne od 101 do 300, a test pressingi od 1-12 i te ostatnie mają okładkę w innych kolorach niż cały nakład. Okładka egzemplarzy testowych jest czarno-biała.
Każda płyta ma na przodzie folii ochronnej nalepkę informującą o gramaturze i kolorze płyty, a z tyłu każdej okładki wydrukowana jest też informacja o wydaniu, nakładzie, kolorze winylu, etc...
O zawartości samej płyty i jej repertuarowej atrakcyjności nie ma potrzeby się rozwodzić bo dokonania Partii znane są wszystkim zainteresowanym, a jak bardzo dowodzi fakt, że pierwsze winylowe wydanie tej płyty z listopada 2010 roku rozeszło się w ciągu kilku miesięcy, a ostatnie egzemplarze limitowanej serii (pomarańczowy winyl) tego krążka odnalezione przez nas w końcu ub. roku w zakamarkach magazynowych sprzedały się w sklepie Jimmy Jazz w ciągu kilku dni w cenie 120 zł za egzemplarz.

Tym razem limitowana seria w kolorze żółtym, a całość na 180 g winylu...
Jeśli ktoś przegapił poprzednie wydanie ma okazje nadrobić zaległości, zapewne tez wielu właścicieli pomarańczowej płyty z pierwszej edycji uzna, ze pomarańcz doskonale obok żółci zatem nic nie stoi na przeszkodzie........ :-)

Zapraszamy do sklepu i składania zamówień, a zainteresowanych konkretnymi numerami płyt zachęcamy do wpisywania swoich oczekiwań w okienko korespondencyjne na formularzu zamówień. W przypadku braku wskazanego numeru wysyłamy najniższy dostępny numer. Dotyczy to płyt w obu kolorach oraz test pressingów. Przypominamy:

Kolor żółty: nr 01-100
Kolor czarny nr 200-300
Test pressingi: nr TS01-TS12

Zamów ---> LP PARTIA - Umrzeć jak James Dean (180 g)Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2015
pixel