Pożegnalny album Eye For An Eye na CD i LP.

2016-08-24
Pożegnalny album Eye For An Eye na CD i LP.
EYE FOR AN EYE po osiemnastu latach na scenie żegnają się z fanami. Zespół wybrał najlepszą z możliwych form pożegnania i postanowił pozostawić po sobie jeszcze jeden album, tym razem z zapisem swojego ostatniego koncertu. Płyta o dość oczywistym tytule "Ostatni" wydana została zarówno w wersji CD jak i na winylu.
Za sprawą Pasażera do fanów dotarła płyta CD, a jej winylowy odpowiednik (z jednym trackiem mniej) pojawił się dzięki Black Wednesday Records i No Pasaran Records. Oba wydawnictwa posiadają dodatki w postaci płyty DVD, dzięki której poza dźwiękiem dostajemy też niezapomnianą porcję ruchomych obrazków ze wspomnianego koncertu zarejestrowanego 21 listopada 2015 roku w Rudeboy Clubie z podkładem muzycznym w postaci największych hitów zespołu odgrywanych ze sceny.  

Zespołowi wyszło pożegnanie z klasą tym bardziej podkreślające stratę jaką dla polskiej sceny hardcore punk będzie brak takiej kapeli jak Eye For An Eye.
Album w wersji LP już w wielu miejscach wyprzedany... Mamy kilka sztuk więc łap się kto może... Dla spóźnialskich i nie zarażonych winylem płyta CD...  

Zapraszamy do sklepu ---> EYE FOR AN EYEPokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel