"Potwór" już dostępny!!!

2007-11-26
"Potwór" już dostępny!!!

Nowy album szczecińskiego składu ska, Vespa, jest już w sklepach od poniedziałku, 26 listopada 2007. Jest też dostępny w naszym sklepie internetowym ---> SKLEP
To trzecia płyta w dorobku jednej z najdłużej grających w Polsce orkiestr uprawiających ten gatunek. Już teraz na stronie zespołu można zamawiać płytę w promocyjnej cenie. Poza tym Vespa udostępniła w całości wakacyjny singiel "Gorące lato/Nie kłam", w formacie MP3.
Sama strona zespołu zmieniła wygląd, upodabniając się do okładki płyty, zaprojektowanej i narysowanej przez Bartosza Minkiewicza, współautora komiksu "Wilq".

Vespa premierę płyty będzie hucznie świętować wspólnie z Mikołajem - 6. grudnia zespół zagra w szczecińskim klubie Kontrasty. Specjalnymi gośćmi koncertu będą osoby zamieszane w powstawanie płyty: znany z folkowej grupy Dikanda Daniel Kaźmierczak obsłuży wszelkiej maści instrumenty perkusyjne, przed i po koncercie selekcją płyt zajmie się Mixmasta Tatowski, nad całością brzmienia czuwać będzie weteran konsolety i szczecińskiego andergrandu - Nosek. Do końca roku szczecinianie (z uroczą szczecinianką Alicją na froncie) zagrają parę koncertów w Niemczech, a na styczeń zespół zapowiada start trasy "Potwór Tour 2007-3000".

Zamów płytę ---> CD VESPA "Potwór"

Wiecej na ---> stronie zespołu.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2007
pixel