Ponownie w sprzedaży unikalny album z coverami THE CLASH w wersjach ska, rocksteady...

2013-11-21
Ponownie w sprzedaży unikalny album z coverami THE CLASH  w wersjach ska, rocksteady...

Podwójny winyl "The Clash Goes Jamaican" ponownie w sklepie jimmyjazz.pl.
To najprawdopodobniej ostatnia szansa by kupić to wyjątkowe wydawnictwo. Święta za pasem, a nic tak nie cieszy jak trafiony prezent: dla siebie, żony, dziecka, teścia, męża, przyjaciela, kochanki, kochanka, kumpeli… czy bufetowego!

Łatwo nie było, ale się udało zamówić kolejne kilkadziesiąt egzemplarzy tej pozycji. Część z nich ma numery, część jest oznaczona "out of number". Oznacza to, że te egzemplarze przekraczają, deklarowane przez Golden Singles Records, 500 sztuk podstawowego nakładu. Z informacji jakie mamy od wydawcy, są to płyty w liczbie kilkudziesięciu, które zostały w tłoczni po produkcji i trafiły do GSR kilka miesięcy po lipcowej premierze. Jednocześnie szef hiszpańskiej wytwórni z Alicante zarzeka się, że wznowienia nakładu nie planuje. Dlatego nie ma się co zastanawiać, jeśli chcesz mieć "The Clash Goes Jamaican" w swojej kolekcji nie zwlekaj!!!

Dwupłytowy, winylowy album "The Clash Goes Jamaican" zawiera wykonane w wersjach ska, reggae, rocksteady i dub wersje niezapomnianych kompozycji The Clash i utworów innych wykonawców, które znane są z wykonań angielskiego zespołu. Kilkudziesięciu wykonawców z całego globu składa w ten sposób muzyczny hołd, jedynemu zespołowi, który się liczy!
Na "The Clash Goes Jamaican" znajdujemy kapele i solistów z Hiszpanii, Niemiec, Argentyny, USA, Wenezueli, Włoch, Francji i Finlandii, a z wykonawcami mniej znanymi sąsiadują sprawdzone marki sceny ska i rocksteady. Tym razem nie ma mowy o ryzyku związanym z doborem wykonawców i wersji utworów (które często towarzyszy składankom) bo gwarantem jakości z jednej strony jest repertuar The Clash, z drugiej dbałość wydawcy o jakość wykonań i poziom zespołów uczestniczących w projekcie.

Większość przeróbek znanych kawałków The Clash, zebranych na tej płycie, nie była wcześniej publikowana, a każdy z 31 utworów został opisany w pisemku The Armagideon Times, dołączonym specjalnie do albumu.

Wydawcą "The Clash Goes Jamaican" jest hiszpańska wytwórnia Golden Singles Records, płyta jest limitowana i ręcznie numerowana. Do sprzedaży na cały świat trafiło TYLKO 500 EGZEMPLARZY!

Album praktycznie jest "białym krukiem" już od momentu wydania w lipcu 2013.....

Zamów ---> 2LP - THE CLASH GOES JAMAICAN
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2013
pixel