Polska wersja "The Story Of Komety" już dostępna!!!

2008-10-15
Polska wersja "The Story Of Komety" już dostępna!!!

Po powrocie z Meksyku, w którym pobyt okazał się dla Komet nie tylko atrakcją turystyczna ale przede wszytskim sukcesem artystycznym, zespół przygotowuje sie do kolejnych koncertów w kraju, a my proponujemy wszystkim fanom zespołu polską wersję wydawnicta pt. "The Story Of Komety", które kilka miesięcy temu wydane zostało przez meksykańską wytwórnię Esquilo Records.
Wersja polska płyty, która trafi do sklepów 18 pażdziernika jest juz dostępna w naszym sklepie w specjalnej przedpremierowej cenie 22 zł.
W dniu premiery cena płyty wraca do normalnego poziomu i będzie ją można zamówić w cenie 25 zł.
Album w wersji polskiej zawiera niemal identyczny zestaw utworów jak edycja wydana w Meksyku... niemal bo w zawartości płyty dokonana została drobna korekta, a poza tym wzbogacono ją o jedna kompozycję.
Kolejna różnica to polskojęzyczne wersje utworów Komet (na wersji meksykańskiej dominowały wersje angielskojęzyczne) wypełniające krążek przeznaczony na polski rynek.
Album wydany został w digi-paku, a okładkę płyty - tradycyjnie zaprojektowała - Luiza Kwiatkowska.
Zawartośc krążka to 20 kompozycji co realnie oznacza prawie 58 minutowe spotkanie z przebojami Komet, na które serdecznie zapraszamy....

---> CD KOMETY - The Story Of Komety (wersja polska)

Pokaż więcej wpisów z Październik 2008
pixel