Pasażer # 22

2007-01-10
Pasażer # 22

Jest juz dostępny w naszym sklepie nowy numer największego magazynu hard core/punk w Polsce. 144 strony, 2 płyty CD z zespołami o których przeczytacie w magazynie.

Jak zwykle mnóstwo materiałów z różnych stron hard core/punkowego undergroundu. Asy ze strony melodyjno-kalifornijskiej czyli NOFX („jak z głupoli zostali punkowym zespołem”), oraz wywiady z Fletcherem Dragge - gitarzystą PENNYWISE i Russem Rankinem - wokalistą GOOD RIDDANCE. Historia pionierów country-punka AGAINST ME!, wywiady z REAL McKENZIES; BRIGGS; DEFIANCE, OHIO; BOMBSHELL ROCKS; SILVER SINE; SIGNAL LOST, pożegnanie z BOYSETSFIRE, oraz frapująca rozmowa z Kevinem Secondsem z 7 SECONDS. Dla kochających punk rocka retro mamy relacje ze spotkań z prawdziwymi legendami punk rocka - wywiady z Wattie’m z EXPLOITED, Wally’m z TOXOPLASMY i Ratem z VARUKERS, oraz Arturo Bassickiem - wokalistą dziadków 77 - LURKERS. Świetnie i wyczerpująco prezentuje się część pierwsza mega historii legendy rasta core’a BAD BRAINS, oraz wywiad z kultowym w Ameryce Południowej LOS VIOLADORES. Dla miłośników gotyckich mroków FORBIDDEN DIMENSION, CULT OF PSYCHIC FETUS, NASTY HABITS i ZOMBINA & THE SKELETONES. Dla gustujących w ostrzejszych czadach wywiady z MOENSTER i SOTATILA, oraz historię legendy fińskiego czadu KOHU-63.

Polska scena to tym razem powracające do koncertowej aktywności EYE FOR AN EYE, zaskakująca nową płytą PLEBANIA, weterani punk rocka ze Śląska - CASTET, WHITMAN, bezczelnie patrzący w przyszłość LUNATICS, mega wywiad z naszymi pupilami z BIAŁEJ GORĄCZKI, street punkowe BILETY DO KONTROLI, wywiad ze Smokiem o absolutnych początkach POST REGIMENTU, broniący honoru staropunkowych klimatów NONSENS i ADWENT, oraz PESD.
Przeczytacie także materiał o zbieraczach punkowych winyli, drugą część relacji naszego człowieka z Japonii, wywiad z… rycerzem, zaś o swoich życiowych płytach opowiedzą Jacek ze Złodziei Rowerów i Aprila oraz Rolf z El Bandy i Post Regimentu. Do tego felietony i kilkaset recenzji.
Nie wiesz nic o punk rocku jeśli nie znasz tego fanzina. (jeśli czytanie sprawi Ci trudność zawsze możesz zawsze pooglądać obrazki).

Tu KUPISZ ---> PASAŻER # 22  (144 strony, A4, 15 zl)

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2007
pixel