Panna Marzena i Bizony. Ska debiut na CD...

2013-03-02
Panna Marzena i Bizony. Ska debiut na CD...

W naszym sklepie jest juz dostepny debiut płytowy kontynuatorów tradycji polskiego ska, z silnym odwołaniem do Skankana, a przede wszystkim Vespy.

Początki zespołu PMiB, z Podkarpacia, sięgają 2004 roku. Od tamtej pory - jak sami piszą w swoim bio - „zespół obrósł w gąszcz rodzinnych i przyjacielskich więzi, nieoczekiwanie kolejni członkowie Bizonów, jęli się w coraz większych grupach spotykać przy świątecznych stołach i w gruncie rzeczy, w przenośni i dosłownie, staliśmy się wszyscy jedną wielką rodziną”.

Przez te lata nie tylko biesiadowali ale też okazyjnie koncertowali: „czas ten obfitował niemal 10 koncertami, w tym pięcioma jako gwiazda na kolejnych edycjach Rock Reggae Festival w Brzeszczach, trzema rozpadami grupy i czterema reinkarnacjami, z których każda z rozmachem fetowana była, podczas okazjonalnych spotkań z fanami.”

Materiał na płytę „Panna Marzena i Bizony” został nagrany wiosną 2012 roku w Szczecinie, przy pomocy dwóch frontmanów Vespy – Przemka i Maćka - co słuchać niemal w każdym z 13 utworów, które znajdujemy na płycie. DOkonały debiut kapeli, która pozwala z nadzieją patrzeć na przyszłość polskiego ska, które byc może ilością nie przytłacza ale jakościowo radzi sobie coraz lepiej.

Zespół wydał płytę własnym sumptem i jest ona do kupienia głównie  w ich rodzinnych natomiast jeśli chodzi o sklepy internetowe to coś nam się wydaje, że jesteście skazani na wasz ulubiony sklep (Do usług!) :-).

Zamów płytę ---> CD PANNA MARZENA I BIZONYPokaż więcej wpisów z Marzec 2013
pixel