Pama International w Trojan Records

2006-07-30
Pama International w Trojan Records

Znana z czterech wczesniejszych wydawnictw (trzy albumy i mini-album z wersjami dubowymi) angielski zespół PAMA INTERNATIONAL już dawno przez wielu speców od muzyki okrzyknięty został soul-ska-rocksteady-dubową sensacją 21 wieku. Częśc muzyków zespołu ma za sobą okres działalności w tak znanych formacjach jak m.in. The Loafers czy Special Beat, a ostatnie lata to okres sporej aktywności zespołu i współpracy z czołowymi postaciami ska, rocksteady i reggae, a także alternatywnego rocka, jak choćby członkowie legendarnych THE SPECIALS (Lynval Golding i Horace Panter) czy THE JAM (Paul Weller).
W Polsce zespoł znany jest choćby z jednej z płyt dołączonych do pisma Garaż, na którą trafił utwór z pierwszego albumu grupy wydanego przez kilka europejskich wytwórni.

Pozycja zespołu umacnia się nieprzerwanie bowiem najnowszy album Pama Internetional trafił do katalogu kultowej wytwórni Trojan Records.
Krążek o tytule "Trojan Sessions" zawiera 11 nowych utworów, którym swoją obecnością dodatkowego splendoru dodają liczni, zaproszenie do wspólpracy goście tacy jak Rico Rodriguez, Dennis Alcapone czy Derrick Morgan.

Poniżej tracklista nowego albumu:

1. Disobedient Children (feat. Rico Rodriguez)
2. Neither High Nor Dry (feat. Dennis Alcapone)
3. Betterment Blues (feat. Dawn Penn)
4. It's All About The Money
5. I Know It's Not Your Way
6. Life Is What Happens
7. It Ain't Funny (feat. Dave & Ansel Collins)
8. I Got So Much To Shout About
9. One Step
10. Penny Wise Pound Fool (feat. Derrick Morgan)
11. Fisherman (feat. Winston Francis & AJ Franklin)

Więcej informacji o płycie na stronie ---> TROJAN RECORDS

Wcześniejsze wydawnictwa Pama International w naszyn ---> SKLEPIE

Wkrótce recenzja płyty na naszej stronie.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2006
pixel