PARTIA - Partia na CD i winylu...

2011-11-01
PARTIA - Partia na CD i winylu...

Dwa lata temu firma Jimmy Jazz Records nabyła prawa do wszystkich albumów warszawskiej Partii. W wyniku tego w listopadzie ub. roku ukazała się pierwsza w dorobku Partii płyta z największymi przebojami grupy pt. "Umrzeć jak James Dean" doskonale przyjęta przez fanów.  Wraz z informacjami o "Best of.." zapowiedzieliśmy reedycję wszystkich albumów legendarnej formacji i zgodnie z nimi właśnie oddajemy w ręce fanów reedycję debiutanckiego albumu zatytułowanego po prostu "Partia".
Zarówno wypełniające krażek nagrania jak i okładka zostały poddane specjalnym zabiegom poprawiającym ich jakość. Materiał muzyczny zremasterowany został powtórnie w warszawskim studiu Serakos, a okładki płyty (CD i LP) przeszły gruntowną przemianę zachowując jednak swój dotychczasowy styl.
Na pewno miłą niespodzianką dla kolekcjonerów czarnych krążków jest winylowa wersja albumu. Winyl ukazał się w limitowanym, numerowanym nakładzie 330 szt. i na trzech kolorach plastiku: czarnym, zielonym i żółtym wzbogacony wkładką z tekstami.
Winyle kolorowe dostępne są tylko na stronie sklepu Jimmy Jazz Records.

Debiutancki album Partii ukazał się pierwotnie w 1998 nakładem firmy Ars Mundi. Album wzbudził duże zainteresowanie mediów i to dzięki niemu zespół zyskał poważne grono fanów. To właśnie na tej płycie znalazły się tak wielkie przeboje grupy jak: "Warszawa i ja", "Chłopak czy dziewczyna", "Piękny chuligan", "Tydzień i jeden dzień".
Słuchaczom płytę przypomni i będzie promował wydawnictwo pierwszy singiel z utworem  "Gwiazdy", który jeszcze przed premierą płyty trafi do rozgłośni radiowych.

Tradycyjnie, w dniu premiery albumu - 7 listopada 2011 - odbyła się walka o numery winyli w sklepie JIMMY JAZZ RECORDS. W ciągu pierwszej nocy sprzedaży nabywców znalazła 1/3 nakładu płyty winylowej.
Nadal istnieje mozliwość zdobycia płyty w każdym z dostepnych kolorów i z dostepnymi jeszcze numerami.  Przez ok. 2 tygodnie od premiery albumu krążki dostępne będą w ---> sklepie Jimmy Jazz Records z opcją wyboru numeru. Póżniej zamówienia będą realizowane wg losowej kolejności numerów.

Zapraszamy do sklepu gdzie dostępne są jeszcze także ostatnie egzemplarze winylowej edycji albumu PARTIA - "Umrzeć jak James Dean - The Best of Partia" na czarnym winylu oraz wersje CD obu płyt.

Zamów:

CD ---> PARTIA - Partia
CD ---> PARTIA - Umrzeć jak James Dean

LP ---> PARTIA - Partia
LP ---> PARTIA - Umrzeć jak James Dean


Pokaż więcej wpisów z Listopad 2011
pixel