Ostrzeżenie dla świata!!! This is Kingston Calling!!... 2LP - "The Clash Goes Jamaican"

2013-08-04
Ostrzeżenie dla świata!!! This is Kingston Calling!!...   2LP  - "The Clash Goes Jamaican"

Zapowiadany od dawna i oczekiwany z niecierpliwością, zwłaszcza przez fanów THE CLASH, dwupłytowy, winylowy album "The Clash Goes Jamaican" zawierający wykonane w wersjach ska, reggae, rocksteady i dub wersje niezapomnianych kompozycji the Clash pojawił sie wreszcie na rynku z końcem lipca 2013 roku. Kilkudziesieciu wykonawców z całego globu składa na nim muzyczny hołd, jedynemu zespołowi, który się liczy!
Na "The Clash Goes Jamaican" znajdujemy kapele i solistów z Hiszpanii, Niemiec, Argentyny, USA, Wenezueli, Włoch, Francji i Finlandii, a z wykonawcami mniej znanymi sąsiadują sprawdzone marki sceny ska i rocksteady. Tym razem nie ma mowy o ryzyku zwiazanym z doborem wykonawców i wersji utworów (które czesto towarzyszy składankom) bo gwarantem jakosci z jednej strony jest repertuar The Clash, z drugiej dbalośc wydawcy o jakośc wykonań i poziom zespołów uczestniczących w projekcie.

Większość przeróbek znanych kawałków The Clash, zebranych na tej płycie, nie była wcześniej publikowana, a każdy z 31 utworów został opisany w pisemku The Armagideon Times, dołączonym specjalnie do albumu.

Wydawcą "The Clash Goes Jamaican" jest hiszpańska wytwórnia Golden Singles Records zaś płyta jest limitowana i ręcznie numerowana.
Do sprzedaży na cały świat trafiło TYLKO 500 EGZEMPLARZY! Kilkadziesiat egzemplarzy jest do zamowienia w naszym sklepie.
Album praktycznie jest "białym krukiem" już od momentu wydania w lipcu 2013.....

Zamów ---> 2LP "The Clash Goes Jamaican"

 Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2013
pixel