Ostatnie nowości z People Like You...

2010-05-15
Ostatnie nowości z People Like You...

Stali bywalcy naszego sklepu zdążyli już zauważyć w nim nowe pozycje z katalogu People Like You, a wielu ma już okazją cieszyć się ich zawartością. Firma po okresie wewnętrznych roszad, zmian organizacyjnych i dystrybucyjnych powoli zdaje się wracać na łono ludzkości czego dowodem ostatnie premiery nowych albumów grup DEADLINE, THE PEACOCKS i MAD SIN. Niemiecka wytwórnia wznowła też niedostępny wcześniej w Europie album rewelacyjnych KINGS OF NUTHIN "Old Habits Die Hard".
Wszytskie pozycje dostępne są w naszej ofercie także w specjalnych edycjach, które - jak się wydaje - cieszą się sporym zainteresowaniem fanów.

Nowy album MAD SIN "Burn And Rise" nie zawiedzie miłośników tej grupy. Zawartośc płyty dowodzi, że niemieccy herosi psycho/punk/rock'n'rolla są w świetnej formie i nie odpuszczają ani na chwilę dając fanom wycisk za sprawą 19 wściekłych kompozycji, których nie powstydziłaby się żadna piekielna orkiestra.
Wydawca proponuje nową płytę w klasycznym wydaniu CD oraz w wersji limitowanej w specjalnym, kartonowym pudełku, którego zawartość stanowi CD z dodanym jednym utworem bonusowym, do tego płyta DVD z rejestracją koncertu grupy z Niemiec w 2007 roku oraz okazałych rozmiarów flaga z logiem Mad Sin... Wypas!!!

KINGS OF NUTHIN' rozpalili już serce niejednego fana swoim dość trudnym do jednoznacznego zaszufladkowania repertuarem, w którym z takim samym natężeniem pobrzmiewają echa punk rocka, rockabilly, wściekłego rock'n'rolla, swingu, a nawet bluesa. Album "Old Habits Die Hard" nie doczekał się wcześniej europejskiej premiery ale na szczeście niedopatrzenie to zostało naprawione za sprawą aktualnie wydanej wersji płyty.
Krążek dostępny jest w formacie LP, CD oraz w specjalnej, limitowanej edycji kolekcjonerskiej, którą wydawca uzupełnił dwoma utworami bonusowymi na CD oraz drugą płytą DVD zawierającą występ zespołu z Niemiec. 

(Pierwsza partia płyt w wersji Ltd. edition zarówno w przypadku MAD SIN jak i KINGS OF NUTHIN' przetrwała w naszym sklepie 1 dzień... kolejna właśnie trafiła do oferty... Jeśli tym razem także zdaży się komuś zaspać prosimy o kontakt mailowy nt. informacji dotyczącej terminu kolejnego pojawienia się tych wersji w naszej ofercie.)

Gwiazda THE PEACOCKS nie świeci może tak intensywnie jak w przypadku grup opisanych powyżej, ale z pewnością niewiele jest formacji w Europie mogących stanąć z nimi w szranki w kategorii, którą reprezentują. Ich ultra-melodyjne i przebojowe kompozycje bazujące na stylistyce rockabilly potrafią rogrzać niejednego słuchacza, a punkowa energia powoduje, że zespół bez problemu przekonuje do siebie różnych słuchaczy. Bariery stylu nie istneją w przypadku THE PEACOCKS co zespół udowadnia na swoim nowym krażku zatytułowanym "After All". Płyta dostępna jest w naszym sklepie w formacie CD.

Londyńskiej formacji DEADLINE nie trzeba przedstawiać chyba nikomu kto interesuje się punk rockiem. Charakterystyczny wokal Liz i energetyczne, punkowe kompozycje stanowią rozpoznawalny znak zespołu, który przed laty przebojem wbił się do czołówki europejskiego punk rocka i choć dzisiaj można odnieść wrażenie, że nieco złagodził swoje brzmienie, to jednak nadal stanowi o sile europejskiej sceny. Nowy album zatutułowany "Bring The House Down" to już szósty krążek w dorobku zespołu, na którym znajdujemy 12 nowych, autorskich kompozycji Deadline oraz cover klasycznego standardu "These Boots Are Made For Walking"...

Zapraszamy do sklepu:


MAD SIN - Burn And Rise ---> CD
MAD SIN - Burn And Rise ---> Special Edition (CD + DVD + Flaga)

KINGS OF NUTHIN' - Old Habits Die Hard ---> CD
KINGS OF NUTHIN' - Old Habits Die Hard ---> Special Edition (CD + DVD)
KINGS OF NUTHIN' - Old Habits Die Hard ---> LP

DEADLINE - Bring The House Down ---> CD

THE PEACOCKS - After All ---> CD

Pokaż więcej wpisów z Maj 2010
pixel