Ostatnie nowości z People Like You.

2008-10-14
Ostatnie nowości z People Like You.

Ostatnie nowości z naszej ulubionej wytwórni europejskiej przyćmione zostały nieco wydarzeniami na naszym rodzimym podwórku i kolejnymi premierami z Jimmy Jazz Records... Nie zapominamy jednak o ofercie niemieckiej wytwórni, która po wypuszczeniu na rynek trzech wersji albumu THE ADICTS "Songs Of Praise" zaproponowała fanom kolejne pozycje ze swojego katalogu.
Tym razem najbardziej ucieszą się zwolennicy mocno rock'n'rollowych rytmów, odpowiednio podlanych punkowycm sosem bo właśnie taki klimat muzyczny przynoszą wydawnictwa formacji DADLY SINS i THE CREEPSHOW.
Jeśli ktoś ma ochotę na bardziej garażowy sound podrasowany melodyjnym punk rockiem i odrobiną odniesień do czasów pre-punkowej psychodelii to chętnie sięgnie po nowy krążek grupy ADAM WEST zatytułowany "ESP: Extra Sexual Perception", na tórym tym razem muzycy bardziej jednak skupili się na energii i czystym punkowym graniu niż na wycieczkach stylistycznych w przeszłość. Dla jednych to wada dla innych zaleta więc najlepiej ocenić samemu.

Formacje DEADLY SINS i THE CREEPSHOW mają przynajmniej jedną wspólną cechę. Jest nią w obu przypadkach obecność w zespole wokalistki. O ile w pochodzących z Bostonu i Las Vegas Deadly Sins śpiewająca Stephanie realizuje się w rytm mocnych, ale bardzo melodyjnych, punkowych dźwięków o tyle jej koleżanka z kanadyjskiego THE CREEPSHOW (przez wielu porównywanego do HORRORPOPS) doskonale radzi sobie w psychobilowych, niekiedy bardzo punkowych kompozycjach. Grupa ta zresztą po wydaniu krążka "Run For Your Life" (drugiego w swoim dorobku) dla People Like You staje się powoli nową gwiazdą sceny psycho/punk... co najlepiej ocenią ci, którzy zechcą sięgnąć po płytę tej formacji.

Zamów:
---> ADAM WEST "ESP: Extra Sexual Perception"          
---> DEADLY SINS "Selling Our Weakness"
---> THE CREEPSHOW "Run For Your Life"
    
Spośród ostatnich premier People Like You polecamu także:

THE ADICTS "Songs Of Praise" CD/LP/Limitowany box 2 CD+ DVD
Album wydany w dwóch wersjach (nagrania oryginalne i materiał nagrany ponownie współcześnie), w tym specjalnej, limitowanej serii zawierającej obie wersje płyty + DVD + specjalne gadżety (nalepka, naszywka).
---> THE ADICTS

BORN TO LOSE "Saints Gone Wrong" CD/LP
Nowy krążek energetycznej formacji z Austin w Texasie. 11 kompozycji dla fanów amerykańskiej melodyjnej, punkowej siarki.
---> BORN TO LOSE

MAD SIN "God Save The Sin" CD/LP
Reedycja poszukiwanego albumu Mad Sin wydanego pierwotnie w 1996 roku. Wersja winylowa limitowana, na kolorowym plastiku. Doskonałe uzupełnienie dyskografii zespołu mającego w Polsce wielu fanów.
---> MAD SIN

Pokaż więcej wpisów z Październik 2008
pixel