Ostatni album KOMET z angielskimi tekstami...

2006-01-31
Ostatni album KOMET z angielskimi tekstami...

Doskonale przyjęty przez wszystkich fanów KOMET, ostatni album pt. "Via Ardiente" doczeka się wkrótce wersji przeznaczonej dla zainteresowanych tą płytą za granicą, gdzie "Via Ardiente" dotarła juz wcześniej w postaci pod jaką znają ją polscy fani.

Krązek powstał z myślą o zainteresowanych twórczością Komet poza Polską, ma takze spełnić rolę wizytówki zespołu, którego twórczość docierała w sposób niepełny do osób nieznających języka polskiego...

Zawartość muzyczna nowej edycji "Via Ardiente" jest identyczna jak tej juz znanej, rózni ją od poprzedni jedynie to, ze na wersji exportowej krązka Lesław zaśpiewał wszytskie piosenki po angielsku, a dodatkowo zespół zadbał o to aby okladka odbiegala nieznacznie od tej juz znanej polskim fanom, którcyh częśc z pewnością sięgnie po obie wersje płyty aby skonfrontować  je ze sobą.

Premiera handlowa płyty 20 lutego 2006 roku, jednak przed pojawieniem się krązka w sklepach na naszej stronie uruchomiona zostanie specjalna przedsprzedaz, o terminie której poinformujemy wkrótce wszytskich zainteresowanych.

Więcej o ---> KOMETACH

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2006
pixel