OD JUTRA - Na gruzach..... Hardcore Thrash z Wyszkowa.

2010-05-14
OD JUTRA - Na gruzach..... Hardcore Thrash z Wyszkowa.

Scenowi emeryci w przeważającej większości bez większych problemów powinni wygrzebać z zakamarków pamięci nazwę grupy OD JUTRA, której działalność na przełomie lat 80-ch i 90-tych (zespoł powstaw w Wyszkowie w 1986 roku) ubiegłego stulecia ukoronowało nagranie
materiału demo wydanego na kasecie przez nieistniejącą (a wówczas bardzo prężną) wytwórnie QQRYQ Productions.
Kaseta zatytułowana "Sami dla siebie" zawierała materiał w postaci 13 kompozycji zespołu zarejestrowanych w roku 1991.
Po wydaniu w/w materiału i okresie aktywnej działalności koncertowej zespół niestety zawiesił dzialałność aby podjąć próbe reaktywacji w połowie..... 2007 roku.

Po wznowieniu aktywności kapela zaliczyła kilka zmian personalnych, które doprowadziły do finalnego uksztaltowania składu odrodzonej formacji...
Hardcore / Thrash to nadal formuła, w której muzycy czują sie najlepiej. Zespół w ostatnich latach skupiał się głownie na działalności koncertowej ogrywając nowe kompozycje i incydentalnie odwiedzając studia nagraniowe w celu ich rejestracji.
W drugiej połowie 2009 roku muzycy OD JUTRA weszli do warszawskiego studia Serakos aby zarejetrować materiał na swój pierwszy oficjalny album.
W wyniku tego nagranych zostało 12 utworów składających się na album zatytułowany "Na gruzach".
Dodatkiem do wspomnianiej sesji są dwa zremasterowane kawałki z wydanej wcześniej EP-ki "Sens życia", którą zespół wypuścił własnym sumptem jako efekt wcześniejszych nagrań.

Płyta wydana została samodzielnie przez zespół i właśnie trafiła do oferty naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z nią wszytskich starych i nowych fanów grupy i hardcore/thrashowych klimatów.

Zamów ---> CD Od Jutra - Na gruzachPokaż więcej wpisów z Maj 2010
pixel