OBIBOX czyli Psycho attack over Warsaw... debiutancki album już dostepny...

2008-05-17
OBIBOX czyli Psycho attack over Warsaw... debiutancki album już dostepny...

OBIBOX to warszawska formacja, której pierwsze nagraniowe objawienie miało miejsce w roku 2004, przy okazji wydania przez Jimmy Jazz Records albumu „Psycho Attack Over Poland”, prezentującego rodząca się w Polsce scenę rockabilly/psycho. Później zespół pojawił się także na płycie dołączonej do magazyny Garaż, aby po okresie pracy nad wykształceniem, własnego, rozpoznawalnego stylu wejść do studia z zamiarem zarejestrowania debiutanckiego albumu.

Sesja nagraniowa zorganizowana w końcu 2007 roku zaowocowała powstaniem 12 utworów, w których OBIBOX nie kryją swojej fascynacji dla wczesnego rock’n’rolla i jego bardziej współczesnej odsłony zabierając nas na spacery w mroczne zaułki, przy świetle księżyca oświetlającego miasta grzechu… Czasem mrocznie, niekiedy nastrojowo, innym razem nieco surfująco, ale cały czas wierni stylowi… prezentują się na swoim debiutanckim albumie, który – także wobec dość skromnego stanu posiadania rodzimej sceny – z pewnością zainteresuje wszystkich fanów stylowego rock’n’rolla.

Premiera albumu w naszym sklepie 19 maja (oficjalna premiera handlowa w sklepach tydzień później) i juz dzisiaj krążek można zamawiać w specjalnej cenie - 20 zł.
19 maja cena płyty wraca do normalnego poziomu większości wydawnictw w katalogu Jimmy Jazz Records (25 zł.)

Zamawiającym przypominamy o opłacie za przesyłkę i pobranie w wysokości 11 zł. (Przy zamówieniach powyżej 100 zł. zmawiający nie płaci za pocztę i pobranie, a jedynie za zamówione płyty, my pokrywamy koszty pocztowe).

ZAMÓW w specjalnej cenie:
---> OBIBOX "Obibox"      

Pokaż więcej wpisów z Maj 2008
pixel