OBIBOX + THE KOLT

2006-01-30
OBIBOX + THE KOLT

25.02.2006 The Kolt i Obibox w warszawskiej Aurorze.

Koncert otworzy Obibox - warszawskie punkabillowe trio, z ognistym kontrabasem. Jedyne jak dotąd nagranie znależć mozna na składance "Psycho Attack Over Poland" wydanej przez Jimmy Jazz Records. Zespół występuje już od dwóch lat na warszawskich imprezach psychobilly i zyskał sobie grupę fanów. Czas najwyzszy do studia,Panowie!
Po nich wystąpi długo oczekiwany przez publikę The Kolt, czyli kolejny band związany z rock'n'rollowym srodowiskiem Pułtuska, z którego wywodzą się takze Robotix czy Skarpeta. Niejako na bazie tej drugiej formacji powstali The Kolt, którego członkowie znani są takze ze współpracy z innymi grupami.
Zespół występuje w składzie: Dzielo - wokal (Rdza, Skarpeta), Arczi - perkusja, chórki (The Cuffs, Robotix, Skarpeta), Pleban - kontrabas, bas, gitara (Robotix, Komety, Skarpeta), Wieco - gitara (Zgraja).
Muzyka The Kolt to agresywny rockn'roll utrzymany w garażowym klimacie, któremu tak samo
blisko do punk rocka jak i dzikiego psychobilly. Pierwsze udostepnione nagranie znalazło się na składance "Prowadź mnie ulico vol.2", gdzie umieszczona została wersja demo utworu "Ordynarny Twist". Debiutancki krążek "Neony Kina Narew" pojawił się w sklepach w grudniu 2005.
Po koncercie impreza w psycho - rockandrollowo - garażowo - punkowych klimatach i DJ Crazy Senorita.


Klub Aurora, 25 luty (sobota)
Ul. Dobra 33, Warszawa (Powiśle).
Wystapia:
- The Kolt
- Obibox
- DJ Crazy Senorita + DJ Mauy

Start: 21:00
Wstep: 12 pln.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2006
pixel