Nowy, trzypłytowy album SEXBOMBY.

2007-04-25
Nowy, trzypłytowy album SEXBOMBY.

Na początku maja będzie miała miejsce premiera nowego trzypłytowego BOX-u SEXXBOMBA wydanego z okazji XXlecia zespołu.
Album zawiera 1DVD i 2CD, na których znajdziecie zapis jubileuszowego koncertu SEXBOMBY "Na Żywo Na Dwudziestolecie" w wersji DVD i audio, z gościnnym udziałem m.in. Pawła Kukiza i Anji Orthodox, biograficzny film o zespole w reżyserii Tomasza Talarskiego z gościnnym udziałem m.in. Wojciecha Manna, Marka Wiernika, Pawła Kukiza, Africa Simone'a, oraz z archiwalnymi fragmentami starych festiwali w Jarocinie,na Przystanku Woodstock i w innych tajemniczych miejscach, zbiór teledysków zespołu i interaktywną dyskografię.
Do tego płytę audio "Single" z radiowymi utworami SEXBOMBY, których większość po raz pierwszy trafiła na płytę i ... 50stronicowy album fotograficzny o historii zespołu z przemyśleniami pióra: Marka Wiernika, Marka Sierockiego, Andrzeja Kuspiela, Adama"Spiętego" Kowalczyka, Igora Stefanowicza, Romualda Jakubowskiego, Dzidka Jodko i innych.
Dzięki wsparciu miasta Legionowo, Studia D'Art, SMLW Legionowo, Firmy Legbud, Rockers Publishing, Mazowieckie TOiOWO, EiKO Druk, i MOK Legionowo ten trzypłytowy box pojawi się na rynku w cenie ok 36 PLN.
Więcej informacji:
www.sexbomba.band.pl

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2007
pixel