Nowy teledysk i konkurs SEX BOMBY...

2006-02-23
Nowy teledysk i konkurs SEX BOMBY...

W filmowym studiu SexBomby powstaje nowy teledysk. Jego idea zrodziła się z gorących rozmów i burzy mózgów, która przeszła przez całą Polskę nie omijając sali prób zespołu.

Główną rolę męską w nowym filmie wziął na swe barki Tomek Sapryk, sprawiając tym faktem zespołowi zajebistą radochę porównywalną z orgazmem. Sexbombowcy wspomagają Tomka aktorsko występując w roli zespołu punk-rockowego SexBomba. Zdjęcia, montaż i wszystkie logistyczne sprawy powstają pod okiem Jacka Pliszki produkcyjnego ojca i filmowej matki tego dzieła.

Większość scenografii i zarys całej historii głównego bohatera zespół wymyślił podczas tegorocznej gali oskarowej w Hollywood. Po raz pierwszy w historii polskiego kina zostanąużyte tak drogie i zaawansowane środki techniczne. Grupa liczy na to, że uda się przyćmić nawet słynne "Quo Vadis" Jerzego Kawalerowicza. Na ostateczne efekty w postaci gotowego videoklipu przyjdzie jeszcze trochę poczekać, ale natychmiast po zakończeniu prac zostanie on udostępniony na stronie zespołu.

Dla dwóch osób, które najszybciej zgadną, do której piosenki powstaje obraz i najciekawiej umotywują swoją odpowiedź SexBomba ma dwa nowe single z tym właśnie teledyskiem.
Odpowiedzi można wysyłać do 5 marca na adres: sbomba@op.pl
Oczywiście single będące nagrodami w tym konkursie jeszcze nie istnieją i nie będą mogły być wysłane nagrodzonym natychmiast.
Więcej informacji na stronie ---> zespołu.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2006
pixel